Nedočká se ani dědictví po bratrovi

Z pěvačka Marta Kubišová (76) se nyní užírá pocitem, že přišla o dědictví po svém bratrovi Janu Kubišovi (†74). Ten žil od osmdesátých let v Kanadě. Nemohla uvěřit tomu, když se dozvěděla, že ji Jan opomenul zmínit v jeho poslední vůli.

Marta je v šoku a snaží se zjistit, co se stalo, protože jí celá tato situace nesedí. O Janovi dostala poslední zprávu v listopadu minulého roku, kdy zemřel. Od té doby ale nedostala žádnou informaci týkající se například jeho pohřbu.

Také vás může zajímat ...

Jenže otázkou je, proč se Marta vlastně vůbec diví, když na sebe sama prozradila, že se svým bratrem prý nebyla za poslední léta téměř v kontaktu. Pravděpodobně raději Kubiš přenechal majetek svým přátelům a spolubydlícím, kteří mu očividně byli bližší než sama zpěvačka.

Otázkou je, jak teď bude na bratra vzpomínat..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...