Nedodržel svůj slib

Zoufale se snaží bývalce mstít přes Aničku!

Tenhle sexy koloušek se o ní určitě postará líp.

Jediné, co mělo zkrachovalého producenta Jiřího Pomeje (53) držet po rozchodu s manželkou, dýdžejkou Andreaou Pomeje (30) držet nad vodou, byla jejich společná dcera Anička (5). Pomeje prohlašoval, že za ni bude bojovat a bude ji chtít co nejvíce vídat.

Ještě o prázdninách tomu vše naznačovalo a se svojí dcerkou trávil čas na jihu Čech. Od té doby, co však holčičku předal své exmanželce, ji už neviděl a komunikuje s ní pouze přes telefon. „Teď se od návratu z prázdnin neviděli, řešíme Jirkovu žárlivost a od toho se to odvíjí.

Také vás může zajímat ...

Jsou tam nějaké dohady, on si to řeší svým způsobem,“ prozradila Andrea. Hlavním důvodem přerušení osobního kontaktu bude tak především fakt, že si dýdžejka našla nového milence, kterého už ani netají a bere ho se sebou do společnosti.

V producentovi proto pravděpodobně vyhasla poslední šance na zázračný návrat a všichni v jeho okolí se obávají nejhoršího. Pomeje by totiž mohl opět upadnout do alkoholové závislosti a vykašlat se na celý svět.

Pokud ho už nebude držet nad vodou ani myšlenka na budoucnost dcery z depresí už se nikdy nevyhrabe. „Pro mě je ale hlavní to, aby se dal do pořádku, což ještě zdaleka není. Pak tu bude moci být pro malou mnohem častěji a hlavně déle,“ posteskla si Andrea.

Anička už však údajně novému partnerovi její matky, svalnatému klempíři Petru Plačkovi (38) říká „strejdo“, což se může brzy změnit, pokud její skutečný otec zmizí z jejího života.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...