Nedokáže být zcela sama sebou

Život v posledních měsících Lenku Filipovou (65) rozhodně nešetřil. Nejenom, že se s ní rozešel manžel Boris Drbal (66), ale ještě k tomu měla velké problémy s imunitou. Dodnes se ale pořádně neví, co stálo za jejich rozvodem.

Také vás může zajímat ...

Možná to ale bylo proto, že Lenka dokáže být sama sebou pouze na koncertech. Jen hudba ji totiž dokáže dostat do optimálního rozpoložení a ona se uvolní. Doma tak mohla být často křečovitá a manžela si držela pořád u těla, což ho asi postupem let začalo čím dál více odrazovat a místo toho, aby s ní o tom mluvil a zkoušel ji pochopit, opustil ji a pořádně zklamal.

Možná i kvůli tomu, že se nakonec ukázalo, že v něm neměla tu pravou oporu, se sice prý v dohledné době do dalšího vztahu nehrne, ale zůstat jen se svou hudbou a případně ve společnosti dcery Lenny (25), která pro ni byla v nejsložitějších chvílích tou nejsilnější možnou oporou, také zřejmě není to pravé.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...