Nedokáže se vzdát luxusu

Během života svého slavného otce Dominika Gottová (47) možná tak trochu spoléhala na to, že by jí milující tatínek Karel Gott (†80) nenechal padnout na úplné dno.

Zřejmě i proto se nikdy nenaučila správně hospodařit s penězi. Výsledkem byly dluhy, do kterých se dostala. Nutno podotknout, že velkou vinu na nich nesl i její manžel, finský hudebník Timo Tollki (54). Ale i v současnosti si Dominika žije nad poměry.

Také vás může zajímat ...
K Timovi se asi nikdy nevrátí

Přestože nemá jiný příjem než plat prodavačky v lahůdkách, velmi často si s přáteli dopřává večeře v luxusních restauracích, kde jde útrata do tisíců korun.

Sama ale říká, že úspory nemá a s penězi sotva vyjde. Nabízí se tak otázka, kde na to všechno Slavíkova nejstarší dcera bere. Podle dobrého přítele jejího zesnulého otce za gurmánské hody ve většině případů neplatí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama