Nedokáže svou práci opustit

Oblíbená hvězda seriálu Ulice, herečka Jaroslava Obermairová (72), si nejspíš každý den prochází neskutečným peklem. Před nedávnem prozradila, že po zlomenině kotníku, kterou si přivodila přesně před rokem, má další zdravotní komplikace.

Lékaři herečce dokonce doporučili klid na lůžku, s čímž se nedokázala smířit a nadále pracuje v plném tempu. Ve svém věku už by to přeci neměla mít zapotřebí. Snaží se snad ze své slávy ještě vytěžit, co se dá? Přeceňuje své síly Na to, že Jaroslava rozhodně není v dobré kondici, si toho nakládá až překvapivě mnoho.

Také vás může zajímat ...

Mimo natáčení Ulice se jí dostává ještě pořádného zápřahu na jevišti. Přijala totiž roli v novém muzik á l u Kvítek mand ragor y, který chystá Divadlo Brodway. K tomu už hraje ve hře Mýdlový princ. Takto nabitým diářem se občas nemohou pochlubit ani ty nejvíce obsazované herečky.

Opravdu je Obermaierová nenahraditelná? Musí se o něj postarat Vše ale nasvědčuje tomu, že se herečka ohání především kvůli penězům. Před lety totiž přiznala, že má důchod devět tisíc korun měsíčně, což jí pomalu nevystačí ani na pokrytí poplatků za bydlení.

Zároveň musí podporovat svého handicapovaného syna, kterému se od matky hodí každá koruna. A tak možná i kdyby si chtěla Obermaierová skutečně už užívat důchodu, rodinná situace jí to zkrátka neumožní. Bude muset skončit na dně svých sil, aby konečně našla klid?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama