Nedokážou se shodnout

Jejich manželství prý není vždy jen zalité sluncem. Herečka Jitka Čvančarová (41) a její manžel Petr Čadek (40) se prý ne vždy na všem shodnou. Pro ni osobně jsou hádky prý dost často emotivní, dokáže u nich údajně začít plakat a taky pořádně křičet.

„Občas je ta argumentace i emotivní, hlavně z mé strany, protože já jsem oheň a můj muž voda,“ pronesla v nedávném rozhovoru Čvančarová. Údajně by prý byla ráda, kdyby se její muž také uměl trochu naštvat.Občas je prý až příliš klidný, a to Jitku prý dokáže ještě víc rozčílit.

Také vás může zajímat ...

Jak dlouho to vydrží?

Jejich vztah trvá už sedm let, což je pro některé páry údajně kritické období. Očividně to platí i pro Čvančarovou s Čadkem, protože oba prý zjišťují, že jsou úplné protiklady.Ze začátku si prý mysleli, že protiklady se přitahují, což je pravda, ale na druhou stranu si mohou pěkně lézt na nervy. Zvítězí v jejich vztahu přitažlivost, nebo vztek a nervy?

Zatím se zdá, že převládá možnost číslo dvě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...