Nedokážou si říct sbohem!

Dagmar Patrasová (64). Dáda patrně rozehrála rafinovanou hru nervů.

Dlouhou dobu byl mezi Dagmar Patrasovou a jejím manželem Felixem Slováčkem (77) klid. Rodiče se zřejmě drželi zpátky hlavně kvůli tomu, aby byla jejich dcera Anna Slováčková (25) v klidu a mohla se plně soustředit na své uzdravení.

Po dvou letech mladá herečka zákeřnou chorobu porazila. Jen krátce poté její rodiče opět vykopali válečnou sekeru. Patrasová začala totiž do médií vyprávět, že za ní manžel pravidelně chodí domů. „Chodí ke mně každý den. Vycházíme spolu skvěle,“ svěřila se s tím, že často také Felix donese suroviny, ze kterých si pak společně uvaří něco dobrého.

Také vás může zajímat ...

Tohle tvrzení Slováčka ale rozběsnilo. Tím, že Dáda začala vyprávět, jak se o něj stará, vráží podle něho mezi něj a milenku Lucii Gelemovou (38) klín. „Skoro tam nechodím, jsem s Lucií, hodlám s ní být i nadále a jsem s ní spokojený,“ říká Felix.

Tvrdí, že se s ženou téměř nevidí. Odstěhoval si prý už i kancelář. Ale kde je pravda? Chodí si skutečně Slováček k manželce od mladší a dost možná náročné milenky odpočinout? Anebo si Patrasová vymýšlí, aby muži jeho vztah zničila?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama