Nedostatky zamaskuje tvářenka

Oválný obličej: Pro líčení je přímo ideální. Tvar brady a čela připomíná ovál, v oblasti spánků zúžený. Tvářenku nanášejte jen zlehka, abyste pokožce dodala zdravou barvu. Hranatý obličej: Čelo a lícní kosti jsou stejně široké, brada může být o něco užší.

Také vás může zajímat ...

Dominantním rysem jsou čelisti, které je potřeba zjemnit. Barvu aplikujte na bradu a nejširší část dolní Horní část obličeje zjemníte tak, že tvářenku nanesete co nejvýše. Kulatý obličej: Plnější tváře, kulatá brada a nízké čelo. Kulatý obličej bývá nejširší v oblasti lícních kostí, takže se zaměřte na zúžení středové části – použijte zde tmavší odstín make-upu než na zbytek obličeje a tvářenku naneste co nejvýše na lícní kosti.

Trojúhelníkový obličej: Typická je výrazná úzká brada a širší čelo. Tvarem tento obličej připomíná srdce. Čelo zúžíte nanesením tvářenky pod oblast lícních kostí a do středu tváří..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...