Nedrží se svého kopyta a tady to má!

Podnikatel by měl být trochu snílek, to snad ano. Ovšem takový romantik, jakým se ukazuje herec Martin Dejdar, by musel mít pro svůj byznys skutečně obrovskou kliku, aby mu, jak se říká, vyšlo, na co sáhne, a on udělal díru do světa velkého kšeftu.

Jenomže takové předpoklady se bohužel u „Bejbyho“ z filmu Šakalí léta jaksi zatím příliš nenaplnily. Přichází totiž s dosti bizarními nápady a tím posledním vytřel zrak nejen potenciálním zákazníkům, ale i svým kolegům.

Také vás může zajímat ...

Nazdar Lojzíku!

Rozhodl se zřídit agenturu, která měla vydělávat tím, že známé osobnosti za úplatu nahrají videozdravice běžným lidem. Takový byznys prý v Americe běžně frčí a Dejdar se těšil, jak ho u nás rozjede také. Jenomže narazil. Některé osobnosti, které měly být součástí jeho plánu, prý o ničem nevěděly.

Trapas… Dokonce Dejdarův kolega z Ypsilonky Jiří Lábus (70) od celé akce dává ruce pryč: „Žádnou smlouvu jsem nepodepsal, rozhodně bych nepřipustil, aby mi za to lidi platili,“ rozčílil se Rumburak. Takové pozdravy měly stát prý až 2500 korun, což mnoho lidí zarazilo.

Já se na to vykašlu…

„Ty peníze nebyly pro mě!“ brání se Dejdar. „Přísahám na svou vlastní čest, že jsem nikoho nepodvedl, nic špatného jsem neudělal a tím to pro mě končí.“ Podnikání prý zrušil.

S ohledem na to, že zavřeno má kvůli pandemii v současné době i jeho bar na pražské náplavce, který zahájil provoz v létě, a kde zaměstnal své příbuzné, a navíc ho prý stále trápí dluhy kvůli jeho filmu Panství, nelze rozhodně o podnikatelském úspěchu hovořit. A tak se může jen pro útěchu navonět parfémem Day Dee své vlastní výroby. Toho bude na skladě asi taky dost.

Kdo by také chtěl vonět jako neúspěšný Ozzák…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama