Nejčastější chyby s řasenkou

Základním pravidlem, ještě než si začnete barvu kartáčkem na řasy nanášet, je nepumpovat uzávěrem v nádobce s barvou, ale spíše s ní pomalu krouživými pohyby vyjíždět směrem ven. Proč? Právě tak se vám do řasenky dostává nadbytečný vzduch, který barvu vysychá.

Také byste vždy měla kartáček otřít o uzávěr nádobky, aby na něm nebyl přebytek barvy, který se vám usadí na řasách.

Také vás může zajímat ...

Nanášejte cik cak

Abyste obalila barvou každou jednotlivou řasu, je lepší na nich jezdit kartáčkem nepatrnými pohyby zleva doprava při pohybu od oka ke konci řas.

Způsobí to také to, že se vám jednotlivé řasy od sebe krásně oddělí a vy nebudete vypadat jako mrkací panenka, ale naopak dosáhnete nevídaného objemu. Nejdřív horní, pak spodní Správný postup je takový, že nejprve dokonale nalíčíte řasy na horním víčku a teprve poté, co dokonale zaschnou, se pusťte do spodních řas.

Zabráníte tak obtiskávání barvy na kůži pod okem..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...