Nejdřív se kvůli ní rozvedl, pak z něj málem zešílela

Lejla Abbasová se nedočkala svatby, ani když se její ženatý milenec konečně rozvedl

Aféra mezi ženatým Michaelem Kocábem (65) a Lejlou Abbasovou (40) vyvolala u české veřejnosti spoustu rozporuplných emocí. Ještě horší to pak bylo, když se rozcházeli.

Michal Kocáb (65) zřejmě nikdy nebyl pro manželství žádné terno. Manželku Marshu (66), se kterou měl tři děti, podváděl už v době, kdy s jeho skupinou začala zpívat Zlata Emily Kinská (44). Ačkoli o jeho záletech věděli všichni jeho známí, své milenky se nedokázal vzdát, ani když se vdala.

Také vás může zajímat ...

Scházeli se potají

Zřejmě mu vůbec nevadilo, že Marsha jeho zálety velmi trpí, a to i přes to, že spolu v posledních letech žili spíš jako kamarádi, než jako muž a žena. I to se však změnilo, když si Kocáb v době, kdy pracoval jako ministr pro lidská práva, najal jako mluvčí exotickou moderátorku Lejlu (40).

Ačkoli se do sebe ti dva téměř ihned zamilovali, svůj vztah dokázali dlouho tajit. „Z našeho okolí, pracovního ani soukromého, to skoro nikdo nevěděl,“ řekla Leila. Když ale vše v roce 2010 vyšlo najevo, byl na světě pořádný skandál.

Na rozvod neměl odvahu

Kocáb si jednoho dne půjčil auto od své manželky, a když ho vracel, zapomněl v něm svůj mobilní telefon. Ten později objevila jeho dcera Natálie (36) a protože byla patrně velmi zvědavá na otcův soukromý život, přečetla si v něm textové zprávy.

Z těch pochopila, že otcova mluvčí je zároveň i jeho milenkou. Natálie se pochopitelně domnívala, že její matka má právo vědět pravdu, a okamžitě se jí se svým strašným objevem svěřila. „Nakupilo se už moc lží,“ řekla zdrcená Marsha, když se rozhodla svého nevěrného manžela konečně opustit a vrátit se zpět do Spojených států, odkud pochází.

Nevěrný Kocáb pak musel řešit spoustu nepříjemností, které se na něj kvůli jeho nevěře a rozvodu, který proběhl v roce 2011, valily. Přesto se část viny za rozpad svého manželství snažil hodit na manželku.

„Rozvod chtěla Marscha, já bych k tak radikálnímu kroku těžko hledal odvahu,“ řekl a naznačil tak, že jemu by vyhovovalo, kdyby mohl mít milenku i manželku zároveň.

Milenku nazvala zlatokopkou

V okamžiku, kdy jeho aféra vyplula na povrch, skončil Kocábovi pohodový život. Řešil tahanice o milionový majetek, a nevraživost své dcery Natálie. Ta totiž ještě hodně dlouho nedokázala své mladé maceše přijít na jméno. „Se zlatokopkami se nekamarádím. Mám ráda inteligentní lidi,“ prohlásila na adresu otcovy milenky Natálie.

Tehdy se prý Lejla zachovala jako pravá dáma a mediální útoky své nevlastní dcery přešla bez jakékoli odezvy. Možná i proto, že v prosinci v roce 2011 porodila Kocábovi syna Davida (8).

Tehdy se prý měla vyjádřit, že se snad brzy stane oficiálně paní Kocábovou. Bohužel, už v roce 2014 si Abbasová musela přiznat, že ke svatbě s Michaelem nikdy nedojde.

Nedokázal přijmout rozchod

Za krizi, která nakonec skončila jejich rozchodem, prý mohla především média. „My jsme pořád řešili nějaký nestandardní situace, neměli jsme možnost být sami se sebou,“ tvrdila, když se od Kocába definitivně odstěhovala. osobnost jejího partnera.

„Nejtěžší pro mě bylo přijmout to, že tam buď zešílím, nebo se seberu a půjdu,“ řekla dokonce. Snad právě kvůli své komplikované povaze snášel Kocáb velmi těžce fakt, že si ho Abbasová troufla opustit. „Nějak se nemohu dostat přes to, jak se se mnou rozešla,“ přiznal dokonce.

Ani spolu ani bez sebe

Možná i proto Kocáb o nějaký čas později nabídl své bývalé ženě Marshe, aby se k němu vrátila. Ta přijala a do domu, který s ním a s dětmi dlouho obývala, se znovu nastěhovala.

A i když prý ona a Michael mají teď každý svůj soukromý život, vyhovuje jim, že jsou zase všichni pod jednou střechou. „Pro nás je nemyslitelné žít zcela odděleně,“ řekla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...