Nejdřív se Patrasová pomazlila s Felixem, a potom…

Ne každá akce se vydaří. A zrovna na tuhle asi herečka a moderátorka dětských pořadů Dáda Patrasová (61) nebude vzpomínat zrovna s úsměvem. Původně očekávala na tiskové konferenci v pražské zoologické zahradě dotazy na její účinkování v pevnosti Boyard a na různou havěť a adrenalinové disciplíny.

Ale místo toho jí strčili do ruky velkého hada jménem Felix a musela stále dokola odpovídat na dotazy všetečných novinářů ohledně jejího milostného života s pořád ještě manželem, saxofonistou Felixem Slováčkem (74).

A není divu, že si po chvíli neodpustila malé rýpnutí. Dotýkat se hada Felixe bylo prý podle jejích slov daleko příjemnější než dvounohého nevěrníka. Jenže dál už Dáda atmosféru neustála. Posilněnou několika praženými červy a spoustou vína ji musela odtánout do přivolaného auta až její manažerka Alena, která ji na akci doprovázela. Ještě, že do druhé ruky nedostala Dáda třeba ještěrku Lucii.

Také vás může zajímat ...

To by se asi děly věci…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...