Nejen před kamerou vzniká nový milostný trojúhelník

Ocitla se mezi dvěma muži a neví, kterého si nakonec vybrat? Seriál Modrý kód MARICE PROCHÁZKOVÉ (45) začal komplikovat její skutečný život. Dojde-li na nejhorší, může nakonec skončit bez lásky a bez práce. Co se děje?

Je to holka na roztrhání. Marika Procházková (45) zažívá velmi divoké období. Nyní je jednou hlavních hrdinek oblíbeného seriálu z lékařského prostředí Modrý kód. A muži se tam o ni div neperou. Nedávno však na veřejnost unikla informace o tom, že nejen před kamerou zažívá nekonečné milostné peripetie.

Také vás může zajímat ...

ROZHODNĚ SI MAJÍ CO ŘÍCT

Před pár měsíci se seriáloví tvůrci rozhodli, že jí z milostného života udělají pořádný kolotoč. Netušili však, že jí mohou nadělat pořádnou paseku i v jejím skutečném životě. V seriálu po ní touží hned dva muži, tím prvním je charismatický Igor Chmela (49) a tím druhým muž vedlejších rolí Martin Sitta (51).

Není žádným tajemstvím, že oba muži se herečce velmi líbí, zejména co se týče jejich intelektu, přátelskosti a charismatu. Na place se při natáčení všichni dobře baví a rozhodně si mají co říct i po práci.

Nedávno se však začalo v hereckých kuloárech šuškat, že se ti tři nápadně často scházejí i ve volném čase. A dokonce se proslýchá, že občas se Marika Procházková schází s každým zvlášť.

PO DÍTĚTI NIKDY NETOUŽILA?

O Marice Procházkové se často říká, že je tajemná jako hrad v Karpatech.Nikdo ji snad nikdy neviděl randit s nějakým mužem, a když se jí někdo na její milostný život zeptá, je na slovo skoupá.

Ráda totiž odděluje své soukromí od pracovního života. Ti, co ji však znají celá léta, o Marice mluví jako o pořádné divošce, která si nenechá ujít příležitost k žádnému, byť sebekratšímu románku. A když se zamiluje, jde do vztahu po hlavě. Jenže nemá na muže štěstí.

Dokonce se jeden čas říkávalo, že už dlouhá léta nikoho stálého nemá, protože mužům zkrátka nevěří. A přestože dodnes nemá ani žádné dítko, podle všeho po něm ani netouží. Kolegové si na toto téma z ní už párkrát ošklivě vystřelili a herečka se pak hluboce urazila.

Měli o ní totiž tvrdit, že se chová jako muž.Nejprve se divoce zamiluje, pak muže rychle bez udání důvodu odkopne, a dokonce ani netouží po tom, stát se matkou. Nyní se ale možná něco přece jenom změnilo.

POUŠTÍ SE NA HODNĚ TENKÝ LED

Za necelých pět let jí bude padesát, a tak je pochopitelné, že začíná myslet na to, co s ní bude, až ji všichni okolo ní začnou považovat za starou.Zřejmě má totiž pocit, že ženě po padesátce život končí, a i když to tak ve skutečnosti není, nikdo jí to nedokáže vymluvit.

Možná se také chytá jedné z posledních příležitostí, jak si najít životního partnera a zkusit porodit své první dítko. Pokud jsou však vážnými kandidáty na manžela a otce jejího dítěte Chmela se Sittou, nevybrala si příliš šťastně. Jak je známo, Chmela je ženatý a Sitta jakbysmet.

Pokud je však pravda, co se o ní a tomto triu proslýchá, žene se na tenký led. Jeden z jejích skalních příznivců se před pár týdny nechal slyšet, že Procházkovou viděl procházet se v centru Prahy právě s Chmelou.

Sice nepůsobili jako pár, zato jako dobří přátelé rozhodně ano. Smáli se, povídali si, pošťuchovali se a vypadali jako dva puberťáci,kteří jdou po vyučování společně domů. A dokonce nebyli viděni jenom jednou. Čistě prakticky vzato by se k ní podle jejích fanoušků Chmela hodil o hodně víc. Nejenom vizuálně, ale také stylem humoru a bystrostí.

HOLKA OD RÁNY

Jenže se šušká, že sama herečka neví, pro koho se rozhodnout, a dokonce ani neví, kdo se jí skutečně líbí, po kom její srdce touží a s kým si rozumí jenom jako kamarádka. Ve svých citech se i dnes, ve čtyřicet pěti letech, nevyzná.

Kdysi se totiž proslýchalo, že možná ji muži ani trochu nezajímají, a naopak ji více přitahují ženy. To se ale dodnes nepotvrdilo. Naopak v posledním roce se v mužské společnosti nachází dost často. Až na ni začínají její kolegyně žárlit.

A pokud se ukáže, že má skutečně něco se svým kolegou Igorem Chmelou, zřejmě bude mít problém i s jeho manželkou Janou Janěkovou (41).

Ale herečka se rozhodně jen tak nedá. Kdysi ji podle všeho viděl jeden její fanoušek v brněnském baru, jak se dohaduje s jinou ženou, a rozhodně byla důraznější právě Procházková.Jakmile se naštve, dokáže být podle názorů jejích kolegů pořádně divoká. Všichni se raději klidí stranou. Zkrátka vyvolává respekt, kamkoli přijde.

JEJÍ HVĚZDA RYCHLE STOUPÁ

A tak by s největší pravděpodobností se zastrašováním nepochodila ani Chmelova manželka. Mohlo by se totiž také stát, že se slzami v očích by odcházela právě ona. Herečka vždycky dostane to, co chce. Dříve nebo později. Jen o to zase v budoucnu přijde.

Proto je zřejmě pořád sama. Ovšem že to, co si usmyslí, i dostane, platí rovněž o její kariéře. Ještě před pár lety téměř nikdo nevěděl, že nějaká Marika Procházková vůbec existuje a dnes patří mezi vyhlášené celebrity, které nesmějí chybět na žádném večírku.

Pravidelně dostává seriálové i filmové role, a tak si rozhodně nemá na co stěžovat. Čím víc rolí má, tím je žádanější u mužů.Mnoho lidí si však klade otázku, zdali už náhodou není pozdě. Jak je možné, že kariéru rozjela až před pětačtyřicítkou a o muže se pořádně také zajímá až teď?

SLÁVA JI STOUPLA DO HLAVY

Nebýt nekonečného seriálu Ulice, dnes by bylo její místo zřejmě někde jinde.Ale není. Jenže jí sláva až příliš rychle stoupá do hlavy. Kdysi bývala pokornou ženou, která nezkazí žádnou legraci a váží si každé pracovní nabídky. Dnes už je tomu ale zřejmě jinak.

To ona si vybírá, a když se jí role nebo honorář nelíbí, dokáže to dát také pořádně najevo. Stejně tak si vybírá večírky a další společenské akce, na kterých chce být přítomna a na kterých může klidně chybět.

Dokonce si začali i vrabci na střeše štěbetat, že se ke svým kolegům při natáčení Modrého kódu chová velmi povýšeně a až nepřátelsky. Všechno jsou to ale jen domněnky, které nikdo konkrétní nepotvrdil. Pokud se však konečně Marice Procházkové podaří najít muže svých snů, budou jí to přát snad úplně všichni.

Jen by byli její fanoušci i kolegové rádi, kdyby si našla někoho nezadaného.

MŮŽE O VŠE PŘIJÍT

Všichni si totiž dobře uvědomují, že rozvracet rodinu se nevyplácí. Lidé totiž neodpouštějí. A tím méně její příznivci. Navíc tak rychle, jak se stala slavnou, může zase sletět z pomyslného hvězdného nebe zpátky na zem.Ale pak se zpátky stoupá hodně těžko. Marika Procházková tak balancuje na velmi tenkém ledě a tento rok pro ni bude osudový.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...