Nejkrásnější chvíle

Září štěstím. Petr Janda (78) před pár dny provdal dceru a tvrdí, že to byla ta nejkrásnější svatba, které se kdy zúčastnil.

Svatba se konala v jednom útulném hotelu na Vysočině, kam se sjela celá Jandova rodina a také nejbližší přátelé jeho milované dcery Elišky (27). Veselky se účastnilo na sedmdesát lidí a podávala se francouzská kuchyně.

Také vás může zajímat ...

Což si Janda také velmi užíval. Pár dnů po svatbě ovšem začal přemýšlet nad tím, jak ten čas letí. Najednou mu začalo být líto toho, že jeho malá dcera už vyrostla a že ji musel dát do péče jinému muži.

Přece jen už má zpěvák nějaký věk a tak začíná bilancovat. Jeho mladá manželka Alice (38) mu opět prý měla nabídnout jednoduché řešení.

Mohou spolu počít další dítko a Jandovi tak nebude líto, že už je další dcera dospělá. Ještě před rokem by to razantně odmítl. Mají spolu přece dvě malé holčičky. Ale teď už se možná takové myšlence až tak nebrání.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...