Nejkrásnější ženu světa získal Brzobohatý

Poprvé uviděl ONDŘEJ BRZOBOHATÝ (33) budoucí manželku TAŤÁNU KUCHAŘOVOU (28) v televizi coby Miss World.

Setkali se o sedm let později. Přiznává, že ji rozvod rodičů poznamenal. Miss World 2006 Taťána Gregor Kuchařová (28) vůbec není „Češka jako poleno“, jak si mnozí myslí. Pochází z Trnavy a ohnivému Slovensku nejspíš vděčí za půvab, který ji proslavil.

Dětství, jak rozpačitě připouští, nebylo idylické. Rodiče se rozvedli a matka s dcerou odjely do Prahy, kde se matka vdala podruhé. Táňa se domnívá, že konflikt v rodině a náhlé přesídlení do cizího prostředí byl impuls, který ji vybičoval k téměř až nadlidským výkonům.

Chtěla se prosadit, vyniknout, být vidět. Pomyslný startovní výstřel zazněl, už když jí bylo deset a ve škole ji přihlásili do soutěže Miss Mléko. Odmala se věnovala tanci a skvěle vypadala. Soutěž vyhrála a v jedenácti letech vznikly první její profesionální fotografie.

O šest let později už v Tokiu plula po přehlídkových molech. Je silná, nikdy se nevzdává. Jak jinak by dokázala zvítězit v Miss ČR a zároveň v Miss World? Poprala se i s odvrácenou tváří slávy, kdy se jí muži před očima měnili v mlsné kocoury a dávali jí všelijaké návrhy.

Nabízeli krásce vrtulník, tryskáč a podobně. Představte si, i tryskáč, doopravdy. Zdůvodňovali to tím, že tryskovým letadlem se za nimi Táňa co nejrychleji dostane do Ameriky, Mexika, Bangkoku… Nevěřila svým uším.

Na vlastní kůži zjistila, že někteří muži mají opravdu velice zvláštní způsoby, jsou neomalení a drzí, absolutně nechápou, co se sluší a patří. V takové situaci nejde udělat nic jiného než zachovat dekorum, zlehčit to, pokusit se o nějaký vtípek, zasmát se.

Snáz než chlapík s letadlem si ji získal muž s kouzlem. Zprvu chodila s vrstevníkem, studentem, ale ten prý neunesl její popularitu a neustálou nepřítomnost. Dalším nápadníkem byl pražský radní a podnikatel Milan Richter (41), časem jej vystřídal americký model a podnikatel Lane Carlson (37).

Kucharova a Lane Carlson poseldni ex shutterstock_60394972

Na toho byla obzvlášť pyšná, byl neobyčejně charismatický. Přesto spolu nezůstali. Hudebník a herec Ondřej Brzobohatý (33) se narozdíl od Táni nijak zvlášť pracně prosazovat nemusel. Narodil se známým osobnostem, herci Radku Brzobohatému (†79), kterého Češi považují za rodinné stříbro, a slovenské herečce Haně Gregorové (64).

Měl odmalička cestu vydlážděnou, slavný tatínek ho vedl k hudbě i herectví. O tom, že syn zdědil jeho nadání, není pochyb. Prosadil se jako moderátor, diváci si ho všimli v pořadu Česko hledá SuperStar, i jako seriálový herec.

Spolu s otcem zazářil v Ulici, viděli jsme ho rovněž v seriálu Gympl. Hraje na housle, klavír a bubny, hudební talent ho dovedl až na Konzervatoř Jaroslava Ježka, kterou absolvoval v oboru skladba, klavír a dirigování.

Účinkuje v Divadle Radka Brzobohatého, skládá hudbu. V roce 2008 se poprvé oženil s půvabnou černovláskou, televizní produkční Johanou (36). Celá ta svatba i vše, co následovalo, je obestřeno temným tajemstvím.

Rodiče proti tomuto vztahu protestovali, na svatbu nepřišli. Manželství se po čtyřech letech rozpadlo. Šeptalo se o tom, že tmavovlasá produkční byla pro klan Brzobohatých ne tak významnou celebritou, jak by si bývali představovali.

Chtěli významnější. Budoucí manželku, o níž ještě netušil, že si ji jednou vezme, spatřil poprvé před deseti lety, ale jen zprostředkovaně, v televizi. Tehdy ve zprávách hlásili, že novou Miss World je Češka Taťána Kuchařová, původem z Trnavy.

A Ondřejova matka spokojeně vykřikla: „Vidíte – aj tak je to Slovenka!“ Pochopitelně ho nenapadlo, že se dívá na vlastní ženu. Připadala mu přehnaně nalíčená a nelíbila se mu ani barevná korunka, která Táně trůnila na hlavě.

Hana Gregorova, Ondrej Brzobohaty, Tatana Kucharova

Přesto ale něco cítil: patriotismus, hrdost, že jsme zase jednou v cizině slavně zvítězili. Navíc si říkal, že pod vrstvou zbytečných líčidel má ta holka zjevně schovaný nepopiratelný půvab. Ověšená šerpami, v náručí hromady květin, ale v očích podle Ondřeje nebyly obvyklé slzy, ale zděšení.

Jako by si blondýnka v duchu říkala: Ježíšmarjá, co já si teď počnu? Uplynulo sedm let, a teprve tehdy se ti dva poprvé setkali. Zajímavé je, že iniciativa vzešla od Táni. Přála si, aby Ondřej vystoupil na koncertě pro její Nadaci Taťány Kuchařové-Krása pomoci, která pomáhá seniorům.

Sehnala si telefonní číslo, zavolala mu. Řekl, že nemá čas. Napadlo ji, že osobní setkání by mohlo jeho rozhodnutí zvrátit. V tom se nemýlila. Pozval ji na představení Vyhazovači, výstřední a bláznivé. Chtěl tím dokumentovat, že je šašek a že by to o něm měla vědět.

Nevypadala, že by ji to pohoršilo. Pak si povídali v divadelním klubu. Od té doby se jí roztomile dvořil. O ruku požádal v Barceloně. O tom, kde bude svatba, měli od začátku jasno: určitě ne v zahraničí. Neměli to srdce připravit rodinu, hlavně babičky a dědy, o pro ně tak důležitý zážitek ze svatby.

Táňa tvrdí, že přece nebude žít ve strachu z bulvárních novinářů a utíkat před nimi do zahraničí kvůli takhle osobní životní události, kterou si logicky přeje sdílet s celou rodinou. Bohužel otěže svatby se populární dvojici vymkly z rukou.

Ačkoli měli se všemi, kteří se na celé události podíleli, podepsanou dohodu o mlčenlivosti, někdo nemlčel. Vzhledem k tomu, že veselka se konala na atraktivním a exponovaném místě, v kostele Strahovského kláštera, možná se to dalo i čekat.

Fanoušky slavné dvojice mrzelo, že se Táňa s Ondřejem odmítali nechat vyfotografovat před kostelem, kde na ně už netrpělivě čekali novináři s fotoaparáty. Namísto aby krásná nevěsta s úsměvem zapózovala, vrhla se na fotografy ochranka a odstrkovala je od aut, které ještě navíc svalovci zakrývali deštníky, aby z nevěsty, která se stala před deseti lety nejkrásnější ženou světa, nebyl vidět ani centimetr.

Ta?ana Kucharova, Ondrej Brzobohaty

Příznivci pohledného páru poté na sociálních sítích naříkali. A ptali se, proč tedy Taťána tolik usilovala o popularitu, proč se hlásila do soutěží krásy, když se v době, kdy toho všeho dosáhla, schovává za osobní strážce s obrovskými deštníky.

Další zvlášní věc se odehrála před svatbou. Budoucí ženich se k překvapení anebo spíš úžasu celého národa nechal přejmenovat. Přitom nosil jméno slavného herce, kterého ženy zbožňovaly a muži obdivovali.

Těžko najdete někoho, kdo by ho neměl rád. Pyšnit se jeho příjmením by měl na prvním místě milovaný syn, kterému táta obětavě pomáhal s karierou. Nic takového. Syn se teď jmenuje Ondřej Gregor, po matce a jejích předcích.

V naší zemi není možné, aby se jmenoval Ondřej Gregor Brzobohatý, jak plánoval. Manželé chtějí mít děti, ale později. Teď se budou věnovat karieře. Místo miminka si Táňa prozatím pořídila koně jménem Bobo.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...