Nejlépe se cítí vedle kolegy

Herečka Lucie Polišenská (34), hrající momentálně v seriálu Slunečná vždycky patřila k těm, které měly výrazné křivky.

A i když se tím, podle vlastních slov, nikdy příliš netrápila, přece jen se nedá říct, že by svou váhu vůbec neřešila. A to je další z věcí, která jí spojuje s jejím seriálovým partnerem Martinem Sittou (51). Ten v poslední době hodně zhubl a tak je možné, že bude Lucii nejen inspirovat, ale možná se s ní podělí i o nějaké tipy, jak na to.

Také vás může zajímat ...
Televizní diváci už si představují, jak by jim to ladilo ve skutečnosti

V okolí štábu se totiž šuškají zvěsti o tom, že tihle dva k sobě mají hodně blízko. Což potvrzuje i samotná Lucie. „S Martinem se mi točí moc dobře.

Je to fajn parťák před kamerou, ale i za ní,“ přiznává Polišenská, že trávit se Sittou čas je jí příjemné. Pozor by si tak možná měla dát Martinova manželka. Nebylo by to poprvé, kdy se láska přenesla z natáčecího placu do skutečnosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama