Nejlepší přítel ženy? Gay!

Muž a žena jsou dvě naprosto odlišné bytosti. Pochopit mužský svět je pro nás někdy hodně těžké. A tak je výhodou mít za kamaráda muže, kterému se líbí muži a dobře jim rozumí. Díky němu se můžete stát hotovou přebornicí v mužském uvažování a reakcích.

Pokud řešíte partnerskou krizi, určitě vám rád a dobře poradí. Umí odhadnout mužské reakce a často vám poradil líp než kamarádka. Vysvětlí vám, jak s mužem mluvit, a jak si vztah s mužem udržet. Miluje ženské tlachání My ženy se vyžíváme v dramatických situacích, a skoro nic neřešíme jednoduše.

Také vás může zajímat ...

Muži spoustu věcí řeší bez oklik, což se vám v určitých situacích může hodit. Ženské emoce brání zdravému nadhledu a odstupu od problému. Gay, který zná muže, bude vědět, jak vám celou situaci vysvětlit, abyste ji nevzala za špatný konec.

Máte ráda mužský humor s trochou ženské empatie? Tak přesně to vás s gayem čeká. Navíc miluje módu, kosmetiku a romantické filmy. A také ženské tlachání! Nákupy a móda? Úplný ráj! Gay s vámi rád vyrazí nakupovat oblečení a nebude se tvářit, že je unuděný k smrti.

A pokaždé vás upřímně pochválí. Díky tomu, že vám dokáže naslouchat, budete mít pocit blízkosti a větší sebedůvěru. Budete se cítit atraktivní, sebevědomá. Pravdou je, že podobné věci můžete zažívat i s heterosexuálním kamarádem, ale riziko, že se s ním milostně zapletete, je velké.

Mít v blízkosti muže, který vám lichotí, nelže vám a ne- snaží se vás dostat do postele, je úžasné!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...