Nejnovější kšeft mu nevyšel

O finance rozhodně nouzi nemá, spíš naopak. Moderátor, zpěvák a nově i podnikatel Leoš Mareš (44) se snaží vydělat, kde se dá.

Nedávno jsme vás informovali o tom, že rozjel i projekt v Divadle Kalich, konkrétně vymyslel show Miloše Čermáka (52) a Luďka Staňka (46). Tento projekt se už ale příliš nezpeněží, protože divadla jsou momentálně uzavřena.

Také vás může zajímat ...

Mareš z toho má být dost nejistý, zřejmě ho to i celkem naštvalo. Asi se těšil, kolik peněz zase vydělá, ale nakonec dostal stopku. Stejný scénář mají i jeho koncerty, které nazývá Staré Pecky.

I ty musel Mareš zrušit, tím pádem prodělal milionové částky. Není divu, že teď neví, co se sebou. Pravděpodobně narychlo vymýšlí, na čem dalším vydělat, když mu zkrachovalo tolik projektů najednou.

Leoš je však podnikavý a má obchodního ducha, takže i v této složité době určitě rychle přijde na způsob, jak si vydělat pořádnou sumu peněz.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...