Nejprve se Daniel Hůlka založení rodiny urputně bránil, pak zase dlouho marně hledal tu pravou!

Nejslavnější čeští svůdníci – 1.díl: Daniel Hůlka

Zatímco na slávu zpěvák Daniel Hůlka (52) moc dlouho čekat nemusel, na tu pravou a jedinou partnerku si počkal pěkně dlouho. Mezitím mu náručí prošlo několik dalších žen.

Než se stal Daniel Hůlka (52) legendou v oblasti hudby, chtěl být slavným sportovcem. Byl přesvědčený, že se stane velkou volejbalovou hvězdou a pak bude pokračovat jako trenér. Zranění vazů v kolenech mu ale v těchto plánech zabránilo.

Také vás může zajímat ...

Věděl, že má tuto ztrátu čím nahradit. Uměl zpívat, takže šel na konzervatoř. Původně se chtěl prosadit v opeře a skutečně se dostal až do Národního divadla.

Díky muzikálu Dracula se ovšem v polovině 90. let stal Daniel muzikálovou hvězdou. Stalo se to doslova přes noc. Najednou byl všude – a nebylo divu, že po něm začaly vyjíždět zástupy žen!

Fanynky na něm trhaly oblečení!

Danielovi se dařilo ve všech oblastech života. Jak přiznal, o milenky bojovat nemusel, lezly mu do postele samy. Nebylo to vždy úplně příjemné. Díky popularitě prožíval sice nesmírnou euforii, ale současně byl ze své slávy i trochu vyděšený a nevěděl, jak se má chovat.

Jednou se mu dokonce stalo, že když šel s kolegyní z divadla, přepadly ho fanynky a roztrhaly na něm bundu a košili. Do ženění nebo nějakého pevného vztahu se ovšem nehrnul. Našlo se pár dlouhodobějších partnerek. Jeho první velkou láskou prý byla spolužačka z gymnázia, cvičitelka Olga Šípková (51). S tou chodil dokonce celé tři roky.

Ještě delší byl vztah s tanečnicí Adélou Šeďovou (46). Nebyl jí ovšem věrný, což pochopitelně partnerka těžce nesla. Dlouho s tím bojovala, nakonec kapitulovala a po jedné nevěře jejich vztah ukončila.

Zřejmě kvůli účinkování v muzikálech Daniela dávala média dohromady i s Lucií Bílou, alespoň v rámci nezávazného vztahu nebo kratičkého románku. Jak to bylo doopravdy, to ovšem vědí pouze oni dva sami.

Jedno odhalení přinesla i kniha Ivety Bartošové (+48). Ta přiznala, že s charismatickým zpěvákem něco měla, z jeho strany však šlo ovšem pouze o sexuální uspokojení.

Rok a půl vztah jen udržovali

Danielův postoj k manželství změnila až tanečnice Libuše Vojtková (39). V té době jí bylo jednadvacet let a jmenovala se Haraštová. Jakmile přeskočila jiskra mezi ní a Danielem, ukončila svůj tehdejší vztah s jiným mužem.

S nápadem vzít se přišel kupodivu sám zpěvák, který do té doby manželství odmítal. Tenhle nápad se ale brzy ukázal jako ukvapený. Daniel a Libuše se sice vzali, ale záhy po líbánkách zjistili, že dokonalý soulad byl jen optickým klamem.

Nechtěli vypadat jako blázni a jít hned do rozvodu, takže svůj vztah ještě před světem rok a půl udržovali. Zásadní rozpor mezi nimi byl v tom, jak se stavěli k založení rodiny.

Libuše si přála miminko, Dan takovou možnost odmítal. Po rozvodu, který nakonec zákonitě musel přijít, prohlásila Libuše, že její bývalý manžel se umí vtělit do dokonalé a vytoužené podoby. Dlouho mu to ale pak prý nevydrží.

Silvestr u moře nepomohl

Hojně mediálně propíraný byl vztah Daniela Hůlky s finalistkou soutěže SuperStar Šárkou Vaňkovou (32). Tu se zpěvák snažil půl roku sbalit, jenže měl smůlu, protože Šárka v té době partnera měla. Jakmile se s ním ale rozešla, zkusil to Daniel znovu a tentokrát měl úspěch.

Když se slavilo tisící představení muzikálu Dracula, konal se bujarý večírek. Po něm odjela Šárka s Danielem do jeho domu v Jevanech, čehož si všimli i novináři. Dvojice musela nějak reagovat a tak Daniel další den potvrdil, že Šárka je nyní jeho oficiální přítelkyní.

Kromě zmíněného domu měl i byt v Praze na Vinohradech a tam se Šárka přestěhovala. Byla odhodlaná si známého svůdníka vzít. Chtěla, aby se usadil a založil rodinu, nehodlala ho k tomu ale nijak přemlouvat.

V jednu chvíli to vypadalo, že se jí to dokonce podaří. Potom se ale karta obrátila a problémy páru začínaly být stále zřetelnější. Rozešli se, ale krátce se k sobě znovu vrátili a strávili Silvestra na jachtě u moře. Nepomohlo to.

Konec vztahu komentovala mladá zpěvačka slovy: „Lidé nás proti sobě poštvali. Pomlouvali nás jednoho před druhým, postupně jsme si přestali věřit.“

Rozhodlo náhodné setkání!

Jak populární zpěvák nabíral roky, bylo čím dál tím víc znát, že by se přece jen chtěl znovu stát manželem a hlavně otcem. Na přízeň případných zájemkyň si stále nemohl stěžovat, kde ale měl mezi nimi hledat tu jedinečnou?

Začal žít s jednou tanečnicí, bydlel s ní a v plánu byla svatba, která se měla konat kolem vánočních svátků. Opět to skončilo krachem. Daniel pak novinářům přiznal, že svojí přítelkyni skutečně požádal o ruku. „Pak se ale něco stalo a na začátku ledna jsme se rozešli. Mrzí mě to, ale život jde dál,“ řekl.

„Pořád věřím, že na mě ta pravá někde čeká.“

Nemýlil se, i když nakonec o všem rozhodla náhoda. Jednoho dne se vydal po koncertu do restaurace. Tam potkal průvodkyni Báru Klimentovou (29). Vzájemně se jeden druhému zalíbili, vyměnili si na sebe telefonní čísla a komunikovali pak prostřednictvím textových zpráv. Rychle vyšlo najevo, že se na svět dívají podobně.

Nakonec to nevydržel!

Netrvalo dlouho a naplnilo se to, co Daniel hledal. Stal se manželem i otcem. Barbora čekala miminko, ale ještě předtím se z páru mileneckého stal pár oficiální. Svatbu si udělali ve velkém stylu v Las Vegas. Své „ano“ si řekli v autě, u svatebního okénka.

Barbora si libovala, že má manžela, o jakém celý život snila. Zanedlouho pak přivedla na svět dcerku. Dnes je zvykem, že spousta otců bývá u porodu, ale Daniel se této možnosti zřekl.

Na to, jak vše dopadne, čekal za dveřmi porodního sálu. Nakonec mu to ale nedalo a přece jen vstoupil dovnitř, aby se stal svědkem radostné události.

Pro dlouholetého svůdníka tak definitivně skončilo období hledání a užívání si. Dnes je šťastným a spolehlivým partnerem i otcem.

V porodnici se při braní dcerky do náruče pořádně zapotil!

Ačkoliv působí dojmem chlapa, kterého jen tak nic nerozhází, v porodnici prožíval Daniel rozpaky a nejistotu. Nevěděl, jak má miminko uchopit a bál se, že mu vypadne. Celý se u toho prý zpotil.

Narození dcerky přineslo do života bývalého svůdníka velkou změnu. „Celý život se mi převrátil naruby, ale k dobrému,“ komentoval Daniel Hůlka své otcovství.

„Je to hrozně fajn. Jsem naprosto šťastný. Dítě jsem chtěl opravdu dlouho a dlouho jsem čekal, až bude ta správná situace. Konečně to přišlo.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama