Nejraději by se za Topola vdala u moře

Přijde po manželství i společný capart?

Před pár týdny překvapil herečku Alici Bendovou (47), kterou diváci vídají v úspěšném seriálu Slunečná, její partner Michal Topol (35) žádostí o ruku. Alice teď prozradila, že kvůli sňatku možná snoubenci prchnou do zahraničí!

Proběhne obřad na břehu moře?

Také vás může zajímat ...

Alice i Michal prý milují teplo, a tak si nedovedou představit, že by si svoje ano řekli během chladného zamračeného dne. Navíc současná opatření nedovolují takové akce pořádat, a tak to čím dál víc vypadá, že svatba proběhne mimo republiku.

Z prstenu je paf, aby také ne, když má hodnotu nového auta.

„Nad tím pořád uvažujeme, moc by se nám to líbilo, ale máme velkou rodinu, takže to musíme zvážit. Možná pojedeme do tepla jen s dětmi a pak tady uděláme doma mecheche,“ plánuje Alice, která se prý doteď nemůže vzpamatovat z toho, jak ji její partner překvapil.

Největší šok měla z výběru zásnubního prstenu. Ten jí Topol nechal udělat na zakázku na chlup stejný, jaký Bendová před měsíci obdivovala. „Hodně jsem ho podceňovala,“ přiznala herečka, že netušila, jak pozorný umí její snoubenec být.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama