Nejspíš mu nikdy neodpustí

spolu na akci

Existují jen dvě možnosti, co se stane s manželi, když jsou vhozeni do cizí země, kde mají jen jeden druhého. Buď je nová životní situace stmelí nebo nenávratně rozdělí. V případě Veroniky Žilkové (57) a Martina Stropnického (62) se podle všeho odehraje ten druhý scénář.

Také vás může zajímat ...

Proslýchá se, že bývalá herečka touží být se svou dcerou Agátou (34), která má vážné manželské problémy. Jenže nemůže, musí dělat společnost partnerovi a plnit svou funkci manželky velvyslance. To je ale pro Veroniku obtížné, protože je to od přírody dříč.

Teď je daleko a nemůže být své dceři oporou, jak by si podle všeho přála..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...