Největší módní mýty!

Džínové košile jsou obrovským hitem.

Čtete nejrůznější ženské časopisy a ráda se řídíte módními trendy a naopak si vštěpujete do hlavy, které kousky oblečení nikdy nesmíte vzít na sebe nebo které kombinace jsou zapovězené? Zapomeňte na módní tabu, protože dnes je všechno jinak.

Tenisky nepatří jen do tělocvičny

Také jste si doteď myslela, že tenisky jsou jen na cvičení? Už dávno ne! Nejenže jsou pohodlné, ale můžete je kombinovat se sukněmi, letními šaty, kraťasy a kalhotami. Tenisek dnes existuje nepřeberné množství a tak si můžete vybrat mezi elegantním, romantickým, sportovním i takzvaným byznys stylem.

Džínovina a džínovina

Také vás může zajímat ...

Že k džínovým kalhotám nehodí džínová košile nebo k džínové sukni džínová bunda? Omyl! Trik ale spočívá v tom, že musíte kombinovat různé barvy džínoviny.

Modrá a černá pro ženy dobrá

Černá a modrá rozhodně jdou k sobě! Klidně tuto kombinaci vyzkoušejte. Jen dávejte pozor na to, abyste nebyla celá v černé. Na letní měsíce se to rozhodně nehodí.

Namixujte si vzory

Příčí se vám kombinovat různé vzory? Záleží na tom, o jaké vzory jde! Zkuste například zkombinovat pruhované triko s květovanou bundičkou nebo takzvaným bomberem. Rozhodně neuděláte chybu.

Bílou klidně i v zimě

Bílá se hodí jen na léto? V žádném případě! Pokud si například v zimě vezmete bílé kalhoty, budete za hvězdu. K nim přidejte černé kozačky a nikdo už vás nepřehlédne.

Zlato a stříbro jdou dohromady

Míchání zlatých a stříbrných šperků bylo dříve obrovské faux pas. Dnes už tomu ale tak rozhodně není. Klidně si na ruku nebo na krk dejte jak stříbrné, tak zlaté šperky. Neprohloupíte.

Jde zlato a stříbro dohromady? Rozhodně!
Jde zlato a stříbro dohromady? Rozhodně!
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...