Největší vzteklouni podle znamení!

U koho vznikají největší třecí plochy a hádku rozpoutá i nejmenší hloupost?

Některá znamení zvěrokruhu si porozumí hůř než jiná. S někým si prostě nikdy nesednete, nenajdete společnou řeč, ani kdybyste se stavěla na hlavu. A nepatří kombinace vašich znamení náhodou k těm nejvýbušnějším kombinacím horoskopu?

BERAN
(21. 3. – 19. 4.)

Také vás může zajímat ...

Vždycky přesně ví, co chce, a proto se často hádá s Váhami, které se dlouho rozhodují a rozmýšlejí. Beran jejich váhavý přístup nechápe. Stejně tak na sebe bude narážet s citlivým Rakem, na kterého je Beran zase příliš neotesaný. Opatrný Kozoroh Berany brzdí, zdržuje, a z toho vznikají konflikty.

BÝK
(20. 4. – 20. 5.)

Říká věci na rovinu, a proto si málokdy sedne se Štírem, pro kterého je skrývání a utajování pravdy a manipulace denním chlebem. Stejně tak nevyjde dobře ani s Vodnářem, kde na sebe naráží ukotvená zemská povaha Býků a vodnářská fantazie a vzdušné zámky. Býk mu vyčte, že si nedělá hlavu s ničím.

BLÍŽENCI
(21. 5. – 21. 6.)

Často se hádají se Střelci, kteří se těžko vyrovnávají s jejich náladovostí. Zrozenci ve znamení Střelce chtějí pohodáře, okolo kterého nebudou muset choditpo špičkách, a Blíženci potřebují zvláštní zacházení. Stejně nevyjdou ani s Pannami, které je příliš spoutají svým pedantstvím.

RAK
(22. 6. – 22. 7.)

Tvrdě narazí v kontaktu s Kozorohem, který je uzavřený a málo projevuje své city. Kozoroh se zase vůbec neumí vyrovnat s Račí přecitlivělostí, tendencí malovat věci na růžovo a snažit se všem kolem vyhovět. Ideální není ani kombinace s nestálými Berany, kteří své emoce neservírují nijak šetrně.

LEV
(23. 7. – 22. 8.)

Možná dost překvapivě se neshodne s Vodnářem. Oba totiž mají svou hlavu, jde o silné osobnosti a Lev bude u Vodnáře postrádat pro něj tolik potřebný obdiv. Podobné je to take se zrozenci ve Štíru a Kozorohu, kteří se také nehodlají nikomu podřizovat. Lev zkrátka potřebuje mezi všemi trochu vynikat.

PANNA
(23. 8. – 22. 9.)

Neshodne se s Rybami, jako by oba byli z opačných konců vesmíru, Panny rozčiluje jisté romantické přibarvování skutečnosti Ryb. Podobně narazí i s Vodnářem, který neskutečně rád improvizuje a dělá věci, kdy se mu zachce. Rozhodně ne podle narýsovaného úkolníčku pečlivé Panny.

VÁHY
(23. 9. – 23. 10.)

Když do světa přemýšlivých Vah vtrhne uragán v podobě znamení Berana, pořádně to zajiskří. Třecí plochy vyvstávají i s Rybami, které se také velmi nerady hádají, ale pak nemůžou vystát to, jak musí neustále ustupovat a snažit se ve všem vyhovět. Potřebují k sobě někoho sebevědomějšího a rozhodnějšího.

ŠTÍR
(24. 10. – 21. 11.)

V životě potřebují vášeň, ve vztahu – aby se pořád něco dělo. Proto jim to nefunguje s Býky, kteří jsou pro ně příliš klidní. Štíři zbožňují napětí a tajuplné hrátky, které jim Býci nejsou schopni poskytnout. Nefunguje to ani s Raky, na které musí být moc opatrní. S křehkostí neumí moc naložit, spíš je rozčiluje.

STŘELEC
(22. 11. – 21. 12.)

Nerozumí si s vrtkavými Blíženci, kteří mění náladu z minuty na minutu. Stejně tak třecí plochy vznikají mezi Střelci a Pannami. Střelec umí být rozjívený, a Panna se k tomu dá strhnout jen málokdy. Střelec pak cítí němé výčitky, že Panně přidělává práci, když narušuje jejich podrobné plány.

KOZOROH
(22. 12. – 19. 1.)

Neumí nikdy mluvit o citech, a proto se neshodne s Rakem, pro kterého jsou emoce alfou a omegou života. Stejně tak si neporozumí s Beranem, který se do všeho žene zbrkle po hlavě a pak dopadne na nos. Kozoroh je opatrný plánovač, který vše rozváží, než aby se někam bez rozmyslu vrhal.

VODNÁŘ
(20. 1. – 19. 2.)

Rád si dělá věci po svém a na druhé se sobecky neohlíží. Proto ho štve Lev, který vše dělá pro obdiv a uznání. Stejně tak si nesedne s Pannou, která se jej bude snažit zorganizovat. Jak má Vodnář pocit, že něco musí, někam je tlačen, nepohne se ani o píď. Přesně to v něm Panna vyvolává.

RYBY
(20. 2. – 20. 3.)

Neshodnou se s Pannami. Rády dávají věcem volný průběh, a na praktickou stránku vůbec nehledí. Proto je dohání k šílenství nutnost všechno nacpat do tabulek. Stejně tak se neshodnou s Vodnáři, kteří podle nich neberou ohledy na nic a nikoho. Naopak Ryby se snaží vyjít vstříc úplně každému.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...