Nela Boudová: Dávná věštba se naplnila!

Někdo na věštění nevěří, někdo ano. NELA BOUDOVÁ (50) patří do té druhé skupiny. Její kamarádka, zesnulá HELENA RŮŽIČKOVÁ (†67), se totiž předpovídání budoucnosti věnovala, a tak předpověděla budoucnost i Boudové. A věštba se plní!

Chtěla, aby syn byl hercem

Také vás může zajímat ...

Když se herečce narodil její druhý syn DALIBOR (16), poslala jí Růžičková tajemný vzkaz, ve kterém stálo: „Tvůj syn bude výborný tanečník a hlavně velký muž!“ Boudová jí ale nevěřila, protože chtěla, aby syn byl hercem stejně jako ona.To se ale bohužel nepovedlo.

Proč jí zatrnulo?

„Už se několikrát mihl v menších rolích, ale učaroval mu tanec,“ prozradila na svého syna Dalibora herečka. A tak si vzpomněla na věštbu své kamarádky! „Když přišel s tím, že by se tanci chtěl seriózně věnovat, úplně mi zatrnulo.Vzpomněla jsem si totiž na proroctví Helenky Růžičkové.“ Některé věci jsou mezi nebem a zemí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...