Nela Boudová na pokraji infarktu!

Oblíbenou herečku a dabérku Julie Roberts Nelu Boudovou (48), kterou jsme zvyklí vídat v rolích energických žen, začíná zrazovat tělo, zatěžované neustálou prací.

Nejsme od ní zvyklí slýchat stížnosti, takže když prohlásila, že se jí zpomaluje srdce, krev i myšlení, může to být vážné. Paradoxně se nepříjemné stavy ohlásily na dovolené na Tchaj-wanu, když mohla konečně po všech pracovních úvazcích úplně vypnout. „Jsem už vyčerpaná z věčného hraní,“ prohlásila Nela.

Také vás může zajímat ...

Není jedinou českou herečkou, kdo si stěžuje na vyčerpání, ale je jednou z mála, která s tím nejde k lékaři.

Dosud jí zdraví sloužilo bez problémů a hřeší na to. Ale dlouhodobé vypětí se může vymstít zákeřnou chorobou anebo náhlým kolapsem, jak mohou dosvědčit i její mladší kolegyně Eva Maurerová (35) či Táňa Pauhofová (31), kterým už se povedlo zkolabovat přímo „na place“.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...