Nela Boudová: Nešlo to vtipněji?

Nuda ve stavu nouze může zavinit leccos. Nejvýrazněji se v tomto směru projevila Nela Boudová, která zveřejnila fotografii, kde má roušku nikoli na ústech a nosu, ale v rozkroku.

Je to podle ní forma protestu. „Tohle je můj osobní protest. Nesouhlasím s tím, co se děje, nesouhlasím s tím, jak z nás dělají blbce,“ říká Nela.

Také vás může zajímat ...

Dospělí synové matce zveřejnění fotografie prý schválili a devadesát procent ohlasů bylo údajně pozitivních. „Jsem prostě duší pankáčka,“ oznamuje herečka.

„Nebuďme jako stádo ovcí, nebojme se!“ Sexuální koučka Julie Gaia Poupětová chápe, co tím Nela chtěla říci, ale myslí si, že revoltu měla vyjádřit estetičtěji: „Mě to nijak nepohoršilo, ale spousta lidí v tom viděla určitou vulgárnost.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...