Nela Boudová: Šokující krach manželství po pouhých dvou letech!

Představitelka laborantky Kuchařové ze seriálu Modrý kód Nela Boudová (51) má tuniského otce a její původní jméno znělo Neila Najar. Nela se z ní stala až v osmi letech, kdy se její matka znovu vdala. Arabskou krev prý v sobě cítí, nade vše miluje slunce a moře a má úplně jiný životní rytmus než většina Středoevropanů.

Možná i proto přistupuje ke vztahům mnohem vášnivěji než většina žen. Jen dva roky po svatbě s manželem Alexandrem (45) už má prý jiného muže. A není první, kterého vyměnila za mladšího.

Také vás může zajímat ...

Svatbu vždycky odmítala

Dlouho žila s televizním scenáristou a dramaturgem Janem Lekešem (51). Herečce se jako zapřisáhlé vegetariánce podařilo partnera přesvědčit, aby se také vzdal masa, a byla šťastná, že se jejich dva synové Andrej (18) a Dalibor (17) narodili až poté. Její názory bohužel nesdíleli rodiče jejího partnera.

Ač oba lékaři, vegetariánství neschvalovali a do vztahu to vneslo první neshody. Možná jim vadila i skutečnost, že pár žije „na psí knížku“, ale Nela tvrdohlavě opakovala, že se jejich láska bez prstýnků obejde.Obešla, ale jen do chvíle, kdy herečka vzplála k jinému muži.

Jako by na ni dolehly problémy středního věku, najednou nemohla být bez svého nového objevu, o šest let mladšího Alexandra (45). Znala ho sice víc než rok, ale když zjistila, že on je ten pravý, šlo všechno ráz na ráz.

Poblouznění bylo tak silné, že sotva opustila Lekeše, skočila rovnýma nohama do manželství, které dosud tak vehementně odmítala.

Koho si vzala?

Jako milovnice tepla si těžko mohla zvolit lepší místo pro svatební obřad než španělský ostrov Fuerteventura. Svědky radostné události na Silvestra 2016 bylo jen pár nejvěrnějších přátel a kolegů, mezi nimi Ondřej Neff (73) a Ljuba Krbová (60), která pořídila svatební fotografie.

Boudová se ale zřejmě od začátku o svůj nový vztah strachovala, protože o svém manželovi úzkostlivě tajila jakékoliv informace. Kromě křestního jména a věku se tak o něm veřejnost vůbec nic jiného nedozvěděla. Jediné, co nebylo tajemstvím, je fakt, že spolu adoptovali Alexandru (8), holčičku z dětského domova, které je dnes osm let.

Všechno vypadalo ideálně, herečka sice dál odmítala všechny zvídavé dotazy k osobě svého muže, ale zářila štěstím a její fotografie s okatou adoptivní dcerkou dojímaly každého, kdo je zahlédl.

Ani tenhle vztah nevydržel

A před pár dny přišel další, stoprocentně nečekaný zlom. S manželstvím je konec, Nela Boudová se rozvedla! Herečka se zatím k věci odmítá vyjadřovat: „Je mi líto, necítím se na to.“ Problémy ve vztahu měly údajně nastat už před pár měsíci. Stejně jako o jejím muži se ani o rozvodu zatím prakticky nic neví. Objevily se informace, že herečka už má jiného muže.

A její přátelé říkají, že jde o někoho ještě mladšího, než byl její manžel. Že by muži jejího středního věku už horkokrevné padesátnici nestačili? Možná ale jen zvolila špatně a raději se rozvedla.

Proč ale nehledí na dceru?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama