Neleze jí sláva trochu na mozek?

Nebývá to příliš řídký jev – a zejména v oblasti showbyznysu. Z neznámého člověka se stane hvězda, či z chuďasa bohatý podnikatel — a rázem tu máme osobu, která si se svou novou identitou jaksi neví rady.

Když srovnáme několik let starou Patricii Pagáčovou, tehdy Solaříkovou, se současnou všehoschopnou umělkyní, herečkou, moderátorkou a odbornou porotkyní, můžeme si hlavu ukroutit. A to nejen vzhledem k totální změně vizáže, která, dlužno dodat, jí nebývale prospěla.

Také vás může zajímat ...

Výbuch vzteku

Téměř by nás chtěla napadat ta známá pohádka o ošklivém kačátku, ale to bychom Patricii křivdili. Byla to dívka milá, skromná, trochu oplácaná, ale vůbec ne ošklivá. Ovšem změnila se. Pokud jde o vzhled, určitě k lepšímu.

Zarážející jsou jen některé její projevy, kterými v minulosti neoplývala. Jeden takový si v nedávných dnech u svých fanoušků urputně žehlila, jelikož musela sama přiznat, že dost netakticky vybuchla.

S dítětem mi už dejte pokoj

„Já nevím,kdy budu mít miminko (…) Když ho nečekáte, tak logicky nevíte, kdy budete mít miminko. Tak už mi dejte pokoj s miminkem, až bude, tak vám to řeknu,“ reagovala poněkud prchlivě na internetové otázky fanynek. Ty musely většinou konstatovat, že takovou odpověď od svého idolu nečekaly.

Uvědomila si to i sama herečka, proto za pár dní začala vysvětlovat, že takové otázky nejsou pro ženu taktní, že nikdo neví, jak na tom která žena je, může mít zdravotní problémy a pak je to citlivá věc a nebo si může připadat tlustá, protože na ní lidé vidí podezřelé břicho…

Zamotávala se do toho celkem vydatně, ale statečně. My víme, Patricie, že vás takové otázky rozčilují, ale netřeba dštít oheň. Ať má i ten váš chlapík klid na práci…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...