Nelítostný boj o manžela

Věčně je s něčím nespokojená a teď se jí to vymstilo. Co jí přidělává vrásky?

Minulý rok si měli projít malou manželskou krizí. Kdyby ale TOMÁŠ MATONOHA (48) a LUCIE BENEŠOVÁ (45) věděli, co je čeká letos, nestačili by se divit.

Svou ženu by dříve na rukou nosil. I dnes pro ni dělá první poslední. Jak to tak ale vypadá, Lucie Benešová (45) si zřejmě svého manžela příliš neváží. Šušká se totiž, že se herečka vzteká kvůli tomu, že je Tomáš Matonoha (48) pořád v práci a má na rodinu čím dál méně času.

Také vás může zajímat ...

Problém je v tom, že má zkrátka víc pracovních povinností než jeho manželka. A někdo bohužel vydělávat musí. To však Benešovou nezajímá. Cítí se nejspíš odstrčená na vedlejší kolej a na základě toho se rozhodla, že si trochu zvedne sebevědomí.

Nemají na sebe vůbec čas

Vždycky toužila po romantickém manželském svazku, kdy jí muže každý druhý den bude nosit květiny a každé tři měsíce odjedou na romantickou dovolenou do nějaké exotické země. Jenže na dovolené spolu údajně naposledy byli před několika lety.

Od té doby jezdí jen na kratší odpočinkové prodloužené víkendy a to také maximálně jen jednou nebo dvakrát do roka. Matonoha patří mezi nejoblíbenější české moderátory i herce a tak se mu nabídky jenom hrnou.

Dostane se znovu na výsluní?

Naštěstí letos má Benešová co dělat, dostala roli v novém oblíbeném seriálu Slunečná, a tak je zase aspoň na chvíli na televizních obrazovkách. Doufá, že zase bude tak slavná jako za dob v seriálu Horákovi.

Těm časům však už dávno odzvonilo, a tak bude ráda, když alespoň nějaký ohlas na svou novou roli od fanoušků uslyší. Nejspíš kvůli nedostatku nabídek na práci si také otevřela vlastní kavárnu. Ta ji zabaví, když na ni manžel nemá čas a ještě si přivydělá.

Ke štěstí jí však stále něco chybí. Moc dobře si uvědomuje, že za pět let jí bude padesát a tak podle některých jejích kolegů chce ještě stihnout to, co se jí doposud nepodařilo. O jejích snech a plánech však vědí jen málo.

Kdo se jí snaží zničit vztah?

Jako každá žena touží po pozornosti a když se jí ji nedostává, musí si ji vynutit. A tak se šušká, že se Benešová nedávno pokusila flirtovat v jednom z pražských podniků s neznámým mužem. Prý ji vidělo hned několik svědků.

Později se však přišlo na to, že se jí zřejmě snaží jenom někdo uškodit. Benešová se zřejmě čím dál častěji stěžuje, jak je nespokojená a že by chtěla mít manžela víc pro sebe. Proto někdo vypustil fámy o jejím milenci. Podle všeho by mělo jít o ženu, která si na Matonohu už dlouhá léta brousí zuby a nyní vycítila příležitost.

Fanynka jí otevřela oči

Benešová se o náruživé fanynce svého muže měla dozvědět jen před několika málo dny. A v tu chvíli úplně obrátila. Raději s manželem bude nešťastná, než aby ho přenechala nějaké zlé a závistivé ženské.

A co na to její manžel? Směje se má radost, že se o něj ženy stále perou. Muži těsně před padesátkou zájem žen vždycky udělá dobře. Vždycky se na společenské akci najde nějaká, která s ním začne flirtovat. Takových fanynek by jistě bral víc.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...