Nemá dost pozornosti?

Neustále má potřebu na sebe strhávat pozornost ostatních. Moderátorka Lucie Borhyová (41) poslední dobou na svých sociálních sítích sdílí velmi odvážné fotky.

Nevšímá si jí

Také vás může zajímat ...

To předtím nedělala, sdílela spíš elegantní a profesionální snímky.Tyhle časy už jsou ale pasé a Borhyová raději přidává fotky, na kterých odhaluje prsa i pozadí. Z fotografií je poznat, že Lucka i na dovolené touží po pozornosti. Na televizních obrazovkách se přece jen nemůže nijak odhalovat, tak to chce nahradit alespoň takto.

Na dovolené je nejspíš se svým partnerem Michalem Smečkou (31), ale jak se zdá, ten pochvalami šetří. Už v minulosti se proslýchalo, že Michal je zahleděný spíš do sebe než do někoho jiného. Chvály se tedy Borhyová od svého partnera nejspíš nedočká, tak ji vyhledává jinde. Dělá jí prý radost, když jí muži píšou, jak je atraktivní.

Má potom pocit, že pořád za něco stojí.

Vymění ho?

Každá žena potřebuje čas od času od svého partnera pochválit, ale pokud se k tomu Smečka neodhodlá, mohl by tím jejich vztah dost poškodit. Přece jen Lucii lichotí spousta dalších mužů. Proč by tedy zůstávala s tím jedním, který to příliš nedělá?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...