Nemá ráda kolegu?

Půvabná herečka Eva Josefíková (30) už dávno není žádná začátečnice. Má za sebou několik hereckých zkušeností, proto si své role pečlivě vybírá a už hned nekývne na první nabídku, která se objeví.

Vždycky měla odpor ke svlékání před kamerou

Také vás může zajímat ...

Nyní září v seriálu Slunečná, její postava ale vyžaduje něco, co není herečce zrovna moc příjemné a co zkrátka neovlivní. Nedávno se zařekla, že se nechce už nikde svlékat a chce mít co nejméně milostných scén.

Pokaždé trpí jako zvíře

S tím jí ale scenáristé vůbec nevyhověli. A tak se téměř každá její scéna odehrává v posteli a pokaždé s hercem Marošem Kramárem (61), jenž není herečce údajně moc sympatický. O něm se ale ví, že má pro ženy slabost. A nejspíš proto jí kolega tak vadí.

Nemá ráda, když na ni cizí muži sahají. Skončí snad kvůli tomu v seriálu? Pokud tam chce i nadále působit, asi bude muset hodně zatnout zuby a překonat to.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...