Nemají nic společného?

Všechno už ji prý začíná unavovat. Vendula Pizingerová (47) si svého manžela Josefa Pizingera (31) prý dlouhou dobu vychvalovala, ale teď se jí zdá, že to možná trochu přehnala. Její milý se jí prý téměř nevěnuje a většinu času tráví v práci s klienty, které trénuje.

Josef je totiž fitness trenér, a tak je celkem pochopitelné, že na své postavě dře a i ostatním svým klientům chce prý poskytnout kvalitní trénink. Vendula to prý hodně dlouho chápala a byla tolerantní, ale už jí prý začíná docházet trpělivost.Myslí si, že manželka by pro něj měla být prioritou. Díky jeho chování se tak Vendula prý necítí.

Také vás může zajímat ...

Prý jí s ničím nepomáhá

Další věc, která je Vendule údajně proti srsti, je prý to, že jí Pepa nedokáže s ničím pomoct ani poradit.Ona se prý snažila víc porozumět jeho světu, dokonce s ním byla několikrát v posilovně, jezdí s ním na túry, spí s ním pod stanem a přizpůsobuje se mu ve spoustě dalších věcí.

Přitom jí samotnou prý takové aktivity příliš nebaví a spíš ji prý jen vyčerpávají.

Nicméně to vše podstoupila jen proto, aby měl její manžel společnost a oporu. Nicméně ji mrzí, že on se do jejího světa dostat nesnaží. Není tajemstvím, že Vendula má vlastní neziskovou organizaci, která pomáhá spoustě lidem, ale jejího manžela to prý příliš nezajímá.Cítí se, jako kdyby byla na všechno sama, ale on bral její pomoc jako samozřejmost.

Chybí jí zesnulý manžel

Pepovo chování rozhodně nepřispívá Vendule na psychice. Poslední dobou jí totiž prý začíná čím dál tím víc chybět její zesnulý manžel, skladatel Karel Svoboda (†68), který si před více než deseti lety vzal život.Také byl prý velmi pracovně zaneprázdněný, a to prý ještě mnohokrát více než Josef. Nicméně i přesto si na Vendulu prý vždy dokázal udělat čas, na což ona dodnes velmi ráda vzpomíná. Snažil se jí vynahradit veškerý čas, který musela strávit sama, nosil jí květiny a dělal prý i další romantická gesta.Jejího současného manžela prý něco takového ani nenapadne a Vendula si myslí, že to skutečně bude tím, že je Pepa mladší generace.

Opustí ho?

Na výrazný věkový rozdíl Vendulu upozorňovali všichni prý už před svatbou.Teď se možná kvůli němu rozejdou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...