Němec zachraňuje životy i mimo seriál!

Na televizních obrazovkách se hvězda seriálu Modrý kód Marek Němec (36) umí na sále pěkně otáčet. Jak to ale má pohledný herec, který ztvárňuje sebevědomého doktora Davida Hofbauera ve skutečnosti?

Několikrát se už totiž do hodně nepříjemných nehod, kde šlo doslova o život, sám připletl a musel se umět postarat. Prvně například v Nízkých Tatrách, kde byly nepříznivé povětrnostní podmínky a muži s padáky prý začali doslova padat z oblohy. Tehdy se kromě první pomoci snažil být i psychickou podporou.

Jindy zase bojovat se smrtí na D1, kde asistoval u hořícího auta hned po tom, co letělo vzduchem. S nezvladatelnou vášní k motorkám a rychlé jízdě se i on sám jednou ocitl jako pacient. Naštěstí se nic vážnějšího nestalo.

Také vás může zajímat ...

Ale pohled na jeho krev nebo na zdravotní komplikace jeho blízkých s ním umí pořádně zatočit!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...