Nemoc jí otevřela oči

Kvůli nemoci musela zrušit práci. Herečka Iva Pazderková (38) se na sociální síti rozpovídala o svém zdravotním stavu a také o tom, jak vysoké je její pracovní nasazení. „Dokud stojím, dýchám a aspoň trochu mluvím, pracuju,“ tvrdila v příspěvku herečka, která zmínila i to, že přecházení nemocí je pro ni na denním pořádku.

Přidala dokonce také fotografii s inhalátorem. Podle všeho si Iva pořádně zahrává se svým zdravím. Hlavně, že se v minulosti nechala slyšet, že by chtěla na prahu čtyřicítky miminko.

Také vás může zajímat ...

I když možná právě proto si svoji lehkovážnost začala uvědomovat, protože vzápětí svoje fanoušky vybídla k tomu, aby s podobným nachlazením rozhodně zůstávali doma a nepřecházeli ho.

„Takže už nikdy nebudeme přecházet nemoci, ju? Slibme si to,“ dušovala se. Tak uvidíme, jestli ji zhoršení zdravotního stavu a inhalátor dokázaly přesvědčit k tomu, aby o sebe více dbala. Jinak by se také mohla nadobro připravit o svoji poslední šanci stát se maminkou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama