Nemocné herečce dělá oporu nový chlap?

Ještě donedávna bylo všechno zalito sluncem. Pak se ale vše změnilo!

Malují si s ní budoucnost dokonce dva muži.

V prvních měsících, kdy se dozvěděla hrozivou diagnózu, se Anna Slováčková (24) snažila chovat tak, jako by šlo jenom o maličkost, která se za pár týdnů vyřeší.

Na celý svět se dívala pozitivně a jediný, kdo panikařil, byla její matka Dáda Patrasová (63). Dnes už je ale všechno jinak. Oblíbená zpěvačka a herečka, která si podmanila celé Česko svou účastí v televizní show Tvoje tvář má známý hlas, se už několik měsíců léčí s rakovinou prsu.

Také vás může zajímat ...

Své fanoušky pravidelně informovala o stavu své nemoci a dělila se s nimi zážitky a postřehy. Chodily jí desítky zpráv denně a všichni jí přáli hodně štěstí a zdraví.

Anička pevně věřila, že jakmile absolvuje chemoterapie, bude to konečně za ní a zase začne znovu žít. Jenže s chemoterapií začala v lednu a od té doby už pěkných pár týdnů uběhlo.

Lepší to ale rozhodně není. Nádor, i když nezhoubný, si našla v minulosti dvakrát. Je tedy možné, že i když se po chemoterapii dozví dobré zprávy, nemá vyhráno.

Anička už není na sociálních sítích každý den, natož aby tam snad dávala motivační citáty a povzbuzující fotografie, jak byla zvyklá.

Ještě nemá vyhráno

Poprvé přiznala, že potřebuje klid. Zřejmě se ne všechno vyvíjí podle jejího plánu, nebo už nepotřebuje povzbuzení od fanoušků. Má mít po boku někoho, o koho se může opřít. A to nového partnera.

S rakovinou prsu totiž rozhodně není žádná legrace. Navíc i poté, co se z ní nemocný vyléčí, existuje velká šance na to, že se nemoc zase vrátí. Každý den musí sama sebe povzbuzovat k tomu, aby měla chuť žít.

Statečností všechny překvapila

Jak je známo, Anička stále hraje i zpívá a pracovních zakázek rozhodně neubývá. Bohužel jí ale zřejmě nezbyde vůbec nic jiného než ve svých aktivitách polevit.

Donedávna si myslela, že jí práce pomůže zbavit se myšlenek na nemoc. Sršela optimismem, energií, až se její okolí muselo ptát, co se to s jindy zakřiknutou Aničkou stalo.

Začalo se kolem ní točit víc mužů. Přece jen chtějí spíš holku do nepohody než ufňukanou barbínu. Nyní si však Anička potřebuje urovnat spoustu věcí a myšlenek nejen sama v sobě, ale i co se týče její rodiny a přátel.

Přece jen už se na ní léčba začíná podepisovat. Známí jí také svou starostlivostí nemoc stále připomínají a ještě víc ubližují. Proto se stáhla z veřejného života a proslýchá se, že jí společnost dělá nový kluk, nebo rovnou dva.

S nápadníky si prý neví rady

Z pochmurných myšlenek ji v současnosti dostává to, že údajně randí se dvěma muži najednou. Jak je o Aničce známo, na lásku moc nevěří.

Proto si každého partnera velmi pečlivě vybírá a trvá vždycky velmi dlouho, než se doopravdy zamiluje. A ani tak nemá dotyčný muž vyhráno. Nyní se ale v kuloárech hodně mluví o tom, že se o ni ucházejí hned dva její kolegové. Kteří to jsou, ale známo není.

Podle všeho se jí zalíbili oba, jenže zároveň oba chtějí Aničku jen pro sebe a už si malují společnou budoucnost. Moc bychom jí přáli, aby všechno dobře dopadlo. Herečka se snaží být pozitivní a snad je uzdravení na dohled.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...