Nemocný herec už sepsal svou závěť!

Herec Ladislav Mrkvička (80), známý třeba ze seriálů Policie Modrava či 30 případů majora Zemana, který v poslední době čelí vleklé nemoci, sepsal závěť. Proč to udělal?

Prý chtěl mít před sebou čistý stůl, proto vyhledal notáře. To ho ovšem stálo dost úsilí, protože v posledních týdnech vůbec nevychází z bytu kvůli svému špatnému zdravotním stavu. A už prý ani nechce, aby za ním někdo chodil, natož aby někam chodil sám.

Také vás může zajímat ...

Mrkvičku totiž dlouhodobě trápí deprese, a tak se jeho zdravotní stav projevil nejen na řeči, ale také na paměti. „Už to ale nejde hrát! Celý se klepu. A je to pořád horší. Základem naprosto všeho je stáří. To všechny moje neduhy zhoršuje nejvíc,“ prohlásil nešťastný Mrkvička, kterému nezbývá nic jiného než trávit letošní parné léto doma.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...