Nemocný Mrkvička se rozvedl

Když se loni objevily první zprávy o tom, že je herec Ladislav Mrkvička (79) vážně nemocný, a teprve po čase vysvitlo, že trpí Parkinsonovou chorobou, předpokládalo se, že se o něho bude starat jeho manželka Alena (61).

Místo toho ale vyvrcholily jejich manželské problémy, Alena od něho odešla a teď přišlo definitivní řešení, rozvod. Jednu chvíli to s hercem vypadalo opravdu zle, až na vozíček, Parkinsona mu komplikovala polymyalgie, což jsou záněty kloubů, šlach a svalů, ale v poslední době se jeho stav až zázračně zlepšil.

Také vás může zajímat ...

K tomu se v jeho životě na stará kolena objevila nová žena, a za této konstelace se Láďovi vrátila dobrá nálada i sdílnost. „Ještě nedávno jsem nemohl ani chodit. Ani vylézt z vany. Byl jsem odkázaný na cizí pomoc, což je k uzoufání.

Ale teď se cítím dobře,“ pochvaluje si to Mrkvička.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...