Nemohou se stále ani cítit?

Na období strávené se slavným hercem vzpomíná nerada.

Ani jedno desetiletí jim nestačilo k tomu, aby se ANIFE VYSKOČILOVÁ (46) a její exmanžel IVAN VYSKOČIL (74) udobřili.

Ačkoli se rozvedli už před čtrnácti lety, pořád si vzájemně leží v žaludku. A Anife Vyskočilová (46), bývalá žena Ivana Vyskočila (74), nevynechá jedinou příležitost, jak něco pikantního na svého exmanžela prozradit.

Také vás může zajímat ...

Zrovna před pár dny si opět pustila pusu na špacír. Jejich seznámení totiž stálo za to. Nebýt hercova syna, nikdy by se asi nepoznali, navíc je seznámil dosti netradičním způsobem.

Anife svého otce představil jako muže, který se zrovna rozvádí a který se chce zabít tím, že se oběsí na stromě. Tehdy bylo Vyskočilovi padesát a jí jen něco málo přes dvacet let. A okamžitě jím byla naprosto okouzlená.

Ti dva dělají, že se vůbec neznají

Až o pár let později zjistila, jak moc byla zaslepená láskou. Dodnes Anife na jejich vztah údajně vzpomíná jako na jednu z nejhorších etap svého života. Ovšem ani Ivan nezůstává pozadu. Když se ho na Anife někdo zeptá, zrudne a začne prý okamžitě nadávat.

Proč si nemohou přijít na jméno? Prý za to může rozvod, při kterém se musel herec s Anife finančně vypořádat. Chtěla ho podle všeho připravit o veškerý majetek. On se zase o ní vyjadřoval tak nevybíravě, až jí tím dle jejích slov poškodil pověst na dlouhá léta.

A proto se vzájemně sami sobě raději vyhýbají velkým obloukem. Když se náhodou potkají u příležitosti nějakého křtu či jiné společenské akce, dělají, že se neznají. Ani slovo spolu neztratí. Taková nevraživost vůči sobě se v českém showbyznysu vidí jen málokdy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama