Nemůže se vyrovnat s její krutou zradou

Ještě letos v květnu měl David Kraus (38) velké plány a těšil se, že si vezme svou přítelkyni Barboru Strýcovou (32). Jenže netrvalo dlouho, z očí mu spadly růžové brýle a musel se tváří tváří podívat do očí drsné realitě.

Na úspěšnou tenistku totiž prasklo, že zatímco si herec maloval jejich společnou budoucnost, ona zahřívala postel šéfredaktorovi módního magazínu Petru Matějčkovi (35). Strýcová se snažila zachránit svou image a tvrdila, že se s Krausem rozešli.

Také vás může zajímat ...

Herec dlouho mlčel, ale nyní mu došla trpělivost s vyšel s pravdou ven. „Podváděla mě,“ uvedl rozhořčeně a pokračoval s tím, že tenistka byla jeho největší životní omyl. Nikdy se prý v nikom nespletl jako v ní.

„Je mi ukradená!“ tvrdí Kraus. Všechny jeho výpady na adresu Strýcové vypadají spíš tak, že se s její zradou nemůže vyrovnat a trápí se.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...