Nemůže uživit svou rodinu?

Letos Roman Vojtek (48) zažívá krizi i největší štěstí. Přichází, stejně jako většina umělců, o peníze. Ale ani toho nepřipravilo o radost z třetího potomka.

Předčasný dárek

Také vás může zajímat ...

Letos v listopadu dala Romanovi jeho manželka Petra Vraspírová (33) předčasný vánoční dárek, a to prvního společného syna Nathaniela. „Máme neskutečnou radost. Vše proběhlo v pořádku, bez komplikací. Milujeme ho,“ tak se Roman novým přírůstkem do rodiny pochlubil.

Jenže po velké radosti přišlo bohužel drsné vystřízlivění. Není totiž tajemstvím, že Vojtka živí hlavně muzikály, divadlo a moderování. A to je kvůli koronaviru momentálně problém. Nejspíš mu tak začalo docházet, že uživit malý uzlíček štěstí asi nebude zrovna žádný med. Co hodlá herec dělat?

Musí myslet do budoucna

Snad nikdy se mu nestalo, že by skončil úplně bez peněz. Avšak momentálně k tomu má prý docela hodně nakročeno. Navíc není to jenom jeho novorozený syn a manželka, koho musí živit. Stále má totiž ještě další dvě děti z předchozího manželství.

Nedávno se tak začalo spekulovat, že Roman shání novou práci, aby se jeho problémy alespoň částečně vyřešily. Jenže podle všeho zatím moc úspěšný nebyl, a tak musí i nadále žít pouze z rezerv. Bohužel ani ty však nejsou nekonečné.

A co se týče Vánoc, ty budou asi letos trochu jiné. Jeho dvě děti, které má s exmanželkou, údajně mají dostávat vždy to, co si přejí, i kdyby to stálo veškeré úspory. Nejspíš jim bude muset celou situaci nějak rozumně vysvětlit, aby i ony znaly hodnotu peněz.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama