Nemůže zavadit o chlapa

Herečka Jennifer Aniston (49) prostě smůlu. Ani před padesátkou stále nenarazila na takového, se kterým by chtěla strávit zbytek života, natož pak založila rodinu. Proč si atraktivní blondýnka nemůže najít toho pravého? Svízel je možná v tom, že když už se někdo objeví, herečka ho bere jinak.

Také vás může zajímat ...

„V mém životě je jeden velmi drahý přítel, někdo jako bratr od jiné matky, kterého nade vše miluji,“ svěřila se. V tomhle případě jí ale ani nic jiného nezbývá. Známý stylista dává totiž přednost mužům. Prolomí konečně roky nešťastné lásky a narazí na muže svých snů?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama