Nenápadný návrat k exmanželovi?

Herečka Táňa Vilhelmová (42) nepatří těm, kterým by záleželo na tom, co si o nich okolí myslí.

Podle toho vypadá i její manželství se zpěvákem Vojtou Dykem (35). Toho totiž přiměla žít v uspořádání, kdy k nim v podstatě pořád patří její exmanžel Pavel Čechák (46), se kterým má dva syny.

Také vás může zajímat ...
Mají k sobě Pavel s Táňou znovu blízko?

„Hodně jsme se posunuli, už spolu jezdíme i na dovolené a trávíme společně svátky. Není to ale samozřejmost a vyžadovalo to hodně snahy od všech. Nejen od nás dvou, ale i od našich partnerů a rodiny,“ říká herečka.

Začíná se jim pomalu rozpadat manželství?

A tady se nabízí myšlenka, že její rodinné uspořádání by vysvětlovalo to, proč Vojtovi fanoušci pozorují, jak jejich idol chátrá. A také proč nevydrželo Čechákovo manželství s herečkou Berenikou Kohoutovou (29). Skoro to vypadá, že ne všichni jsou z toho nadšení jako Vilhelmová.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama