Nenaplněná touha ničí její manželství

Na otázky týkající se svého mateřství je herečka Patricie Pagáčová (32) doslova alergická. A jak se zdá, problémy s tím nemá jen na veřejnosti. Proslýchá se, že i v jejím manželství to kvůli tomu skřípe.

Ke svým fanouškům bývá herečka Patricie Pagáčová (32), kterou můžeme vídat v seriálu Sestřičky Modrý kód, většinou velmi otevřená a upřímná. Je však jedno téma, které je v komunikaci s ní naprosté tabu. A tím je založení rodiny. Co jí na tom tak vadí?

Také vás může zajímat ...

Otázky na miminko ji ničí

„Nevím, kdy budu mít miminko. Nikdo neví, kdy bude mít miminko, kromě lidí, kteří ho už čekají, ti to většinou vědí, kdy budou mít miminko. Ale když ho nečekáte, tak logicky nevíte, kdy budete mít miminko.

Tak už mi dejte pokoj s miminkem. Až bude, tak vám to řeknu,” rozčílila se Patricie nedávno na svoje fanoušky na sociální síti. A okamžitě tak rozpoutala debaty o tom, jak je možné, že na ni tohle téma působí jako červený hadr na býka.

Podle všeho to vypadá, že se Patricie s manželem, dramaturgem Tiborem Pagáčem (29), už nějakou dobu o založení rodiny snaží. „S manželem si rodinu přejeme,“ přiznává na rovinu. Bohužel zatím je jejich snaha neúspěšná. A to jistě umí s manželskou pohodou pořádně zamávat.

Není výjimkou, když se pak z touhy po dítěti stává doslova posedlost a romantické chvilky jsou redukovány na urputnou snahu o početí, kdy žena během měsíce hlídá ostřížím zrakem kalendář, aby nepropásla tu správnou příležitost. V takovém případě se může snadno stát, že to partner psychicky nevydrží a ze vztahu odejde.

Příroda si nedá poručit

Herečka měla přitom vždycky jasnou představu, jak by její rodinný život měl vypadat. „Jsem takový ten staromódní člověk, který se chce nejdřív vdát a až pak si pořídit děti. Takže si dokážu představit, že za rok po svatbě bych měla děti. Respektive nastavila jsem si takovou hranici, že do pětatřiceti bych rodinu chtěla.

Vím, je to samozřejmě blbost, protože člověk míní a pánbůh mění, ale tak nějak jsem si to vysnila. Původně jsem tu hranici měla nastavenou do třiceti,” nechala se slyšet před časem. A až do bodu, kdy se s Tiborem vloni řekli během romantického obřadu v lese své ano, šlo všechno podle plánu.

U kamarádek trpí

Jenže měsíce po svatbě ubíhají a její představa se jí začíná drolit pod rukama, protože se Patricie stále nemůže pochlubit těhotenským bříškem. Celá situace pro ni musí být o to bolestnější, když vidí, jaký baby boom momentálně mezi jejími kolegyněmi a kamarádkami probíhá.

Dokonce i jedna z jejích nejbližších přítelkyň, herečka Aneta Krejčíková (29), kterou získala ještě během svého třináctiletého působení v seriálu Ulice, už má doma dvě děti. A nedávno porodila i její kamarádka a kolegyně z televizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas, zpěvačka Monika Bagárová (26).

Když ji byla Pagáčová po porodu navštívit, neubránila se dojetí. A přestože jí to Patricie jako správná kamarádka nepochybně přeje, nebylo by nic divného na tom, kdyby jí při každém pochování malého špunta bylo více do pláče než do smíchu.

Lásku dává pejskům

Je proto možné, že manželé pod tíhou toho, že miminko stále nepřichází, začínají uvažovat i o jiných metodách, jak si splnit sen o úplné rodině. Naštěstí dnešní svět nabízí celou řadu možností. K dítěti by si mohli pomoci třeba díky umělému oplodnění nebo v krajním případě třeba díky náhradnímu mateřství.

Vzhledem k tomu, že Patricie má velké srdce, neníj u nich vyloučeno ani to, že by mohli dát milující domov nějakému opuštěnému děťátku. Touhu o někoho se starat si zatím herečka kompenzuje na svých domácích mazlíčcích. A ti se u ní mají opravdu královsky.

„To jsou takové moje děti,” říká o nich částečně s nadsázkou. Jenže i ten nejroztomilejší pejsek nemůže utišit neúprosné tikání biologických hodin. Nezbývá, než jim držet palce, aby se na ně brzo usmálo štěstí a aby do té doby stres nijak negativně neovlivnil jejich vztah

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama