Nenávist kvůli úspěchu

Stala se esem televize Nova a tvůrci ji využijí vždy, když začne klesat sledovanost. Moderátorka KRISTINA KLOUBKOVÁ (43) je u diváků čím dál víc oblíbená a některé její kolegyně to zkrátka nemohou snést.

V poslední době se jí daří čím dál tím víc. Vypadá to, že moderátorka Kristina Kloubková (43) si získala divácký obdiv a momentálně je podle statistik nejsledovanější a nejoblíbenější moderátorkou televize Nova.

Také vás může zajímat ...

Objevuje se ve Snídani s Novou po boku Pavla Svobody (50), dále moderuje společenský magazín Život ve hvězdách, večerní Televizní noviny a do toho se s kolegy střídá v pořadu Volejte Novu.

Nejenže je očividně všestranně nadaná, na rozdíl od ostatním kolegyň je také velice přirozená a na nic si nehraje. Není se tedy ani čemu divit, že na ni ve skrytu duše ostatní žárlí.

Cítila se ohrožená

Profesní růst Kloubkové jistě nejvíc leze krkem televizní stálici Lucii Borhyové (42), která moderuje hlavní Televizní noviny po boku Reye Korantenga (45). Už i ji totiž v minulosti Kloubková málem připravila o místo.

V době, kdy odešla Lucie na mateřskou, ji Kristina v moderátorském křesle vystřídala. Dařilo se jí tak dobře, že se rozhodli si ji ve zprávách nechat. Když se to tehdy doneslo k Borhyové, svou mateřskou dovolenou údajně měla ukončit o něco dříve, jen aby měla jistotu, že její pracovní místo na ni stále čeká.

Kloubkovou tedy dali do dvojice s někým jiným. Od té doby si na ni Borhyová dává pozor a údajně není jediná.

Vyšoupla ji, ale ona se vrátila

Podobný příběh se odehrál i v případě Gábiny Partyšové (42). Ta moderovala pořad Snídaně s Novou a na určitou chvíli ji vystřídala právě Kloubková. Ta se po boku Svobody ve Snídani objevuje dodnes, Partyšová ale v pořadu nedávno za nejasných okolností skončila.

Teď se ale najednou vrací zpátky. V moderátorské dvojici jí nyní bude dělat společnost Aleš Lehký (41). Diváci ale z jejího návratu nejsou nadšeni, spíš naopak. Kritizují především to, že jí nevěří ani nos mezi očima, a snaží se ji porovnávat s Kloubkovou. Vyhodí ji kvůli oblíbenější kolegyni? To už by jistě byla ta poslední kapka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...