Není na tom dobře

Nikdy by ji nenapadlo, že by se něco takového mohlo stát. Herečka YVETTA BLANAROVIČOVÁ (57), která donedávna zářila ve slavné Ulici, se ocitla na samotném dnu. K tomu všemu je nespokojená sama se sebou.

Mnozí ji znají jako čertíka z legendární pohádky Princezna ze mlejna. V té době byla zřejmě nejšťastnější. Nemusela totiž řešit problémy, se kterými se nyní potýká.

Také vás může zajímat ...

Yvetta Blanarovičová (57) se svěřila, že je nespokojená jak se sebou, tak i s okolními problémy. Ještě před pár týdny byla zaneprázdněná a nevěděla, kam dřív skočit. Teď je ale vše jinak.

V Ulici zářila

Usměvavá Blanarovičová měla to štěstí, že si mohla zahrát v seriálu Ulice, který pečlivě sleduje i její milovaná maminka. „Byla jsem za tu nabídku ráda. Moje maminka tím seriálem žije,“ směje se. Původně měla smlouvu pouze do září minulého roku.

Protože si ji ale všichni oblíbili a tvůrci byli s jejími výkony spokojeni, domluvili se, že jí prodlouží smlouvu o celý jeden rok. Ten už ale uplynul a herečka musela seriál opustit. Další šanci už nedostala. Spekuluje se, že už začínala diváky nudit nebo si na ni zasedla nějaká kolegyně, která si její konec přála. Yvetta pro ni asi byla konkurencí.

Je bez práce?

Tím pádem má ale menší příjem. Sympatická Yvetta zkouší ještě dva muzikály. Divadelní prkna je ale nucena na nějakou dobu opustit kvůli vládním opatřením. Oblíbená herečka se tak ocitla ze dne na den opět bez práce. Dobře to ale nenese.

Práce je pro ni totiž vším a neumí bez ní žít. Říká se, že je kvůli tomu i psychicky na dně. Nedávno zveřejnila na sociálních sítích příspěvek, že bude hubnout. Nikdo z jejího okolí ale nechápe proč. Blanarovičová je a vždy byla hubená a žádné speciální diety nikdy nepotřebovala. Všichni si myslí, že to je z depresí.

Nemá z čeho žít

Nejvíce Yvettu trápí evidentně fakt, že nemá dostatek finančních prostředků. Podle všeho má uschované poslední úspory, ty už ale budou za pár dní nejspíš pryč. Na svůj instagramový profil přidala fotografii obrazu, který namalovala.

A i když je téměř na profesionální úrovni, dá se předpokládat, že právě tímhle se v dnešní době neuživí. Co bude dělat dál? Svým blízkým se prý měla svěřit, že si najde brigádu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...