Není o ni už zájem?

Touží být všude vidět. Jitka Schneiderová (47) si nenechá ujít jedinou příležitost k tomu, aby se ukázala na veřejnosti.

To, že není nikde vidět, ji musí pořádně štvát

Také vás může zajímat ...

Před pár dny tak vyrazila se svým partnerem Lukášem Pitterem (40) do Karlových Varů, aby se alespoň symbolicky prošla po červeném koberci, na kterém se při Mezinárodním filmovém festivalu scházejí všechny herecké celebrity.

Letos ale bude festival probíhat trošku jinak než normálně, a tak si herečka takovou pozornost médií neužije.

Dvě ženy na jednoho muže

Proto si to vynahrazuje alespoň na sociálních sítích, kde se neváhá svléknout do plavek. Figuru má totiž i ve svém věku výstavní. Jenže někteří její fanoušci to berou jako provokaci a nemístné zviditelňování.

Dříve to neměla zapotřebí. Teď jí nic jiného nezbývá. Ve filmu už si dlouho nezahrála, v seriálu naposledy minulý rok, od té doby bohužel o její herecké služby před kamerou není zájem.

Proč? Schneiderová nejspíš čeká na nabídku snů, ta však nepřichází. Naštěstí si hodně peněz vydělá díky spoluprací s různými firmami na sociálních sítích

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...