Není o ni zájem, tak se svléká?

Hvězdička Ordinace si v životě nedokázala udržet žádného muže. A nyní navíc přiznává, že se cítí na padesát i po dovolené! A začíná asi tušit, že o roli v seriálu by mohla rychle přijít. Co teď?

Nemá ve svých vztazích jasno a nejspíš ho neměla nikdy. Nepomáhá jí v tom očividně ani jóga, které úplně propadla. Růžové brýle si Ivana Jirešová nasazuje pravidelně. Velmi dramaticky se rozešla s hudebníkem Viktorem Dykem (51) a není to tak dlouho, co prožívala románek s podnikatelem Milanem Štědrou (37).

Také vás může zajímat ...

Vztah se vyvíjel docela nadějně, jenomže Štědra nejspíš nebyl pro Jirešovou dostatečně sexy, protože jej vyměnila za urostlého Muže roku Jiřího Kmoníčka (25). Milenecký poměr se sice snažila držet pod pokličkou, aby se nestala terčem posměchu, že ulovila zajíčka, ale stejně si o románku s kolouškem cvrlikali i vrabci na střeše.

Naivní až hrůza

Vztah s Kmoníčkem samozřejmě neudržela, jen si jím nejspíš zadělala na problém se svou dospívající dcerou Sophií (16), která před střídáním strýčků dala na čas přednost pobytu u svého otce, novináře Ondřeje Höppnera (54). „Teď jsem trapná, trapně se oblékám, všechno je takové podivné se mnou,“ svěřila se nešťastně o svém vztahu s dcerou Jirešová.

Herečka sama přiznává, že si k sobě přitahuje nejen muže, ale obecně lidi, kteří ji posléze zklamou a dojde jí, jak moc je naivní. Ona to ale prý bere pozitivně, protože se tím učí. Čemu? Herečka to chápe takto: „Podle mě můj úkol je vlastně přijmout to tady i s těmito lidmi a situacemi.“ Takový přístup musí být vyčerpávající a velmi frustrující, není divu, že se herečka cítí občas na padesát.

A to dokonce i po návratu z nedávné dovolené.

Podlehla ráda?

Ztrácí snad síly, energii a chuť do života? Už přiznala, že začíná mít problémy udržet si postavu a stačí jen trochu polevit, hned to je prý znát! Barmanku Lucii, která má bar U čerta, hraje v Ordinaci už neuvěřitelných šestnáct let, nevšimli si snad jejich nedostatků i tvůrci seriálu?

Nešuškají si o ní za zády, že by ji bylo potřeba vyměnit za někoho jiného?

Jakoby Jirešová zpanikařila a přistoupila i na to, že před kamerami vystřihne vášnivou milostnou scénu s Pavlem Řezníčkem (54), navíc v příšerné zimě v kůlně. Třeba pak její role ještě chvíli vydrží. I své fanoušky na sociální síti potěšila, a některé možná vyděsila, fotkou z koupelny – v rouše Evině! Když se nedaří v práci, třeba tak získá opět obdiv nějakého mladíčka a nebude už sama!

Na charakterního a spolehlivého muže do života to nejspíš stačit nebude, ale lepší vrabec v hrsti než holub na střeše.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama