Není si snad jistá svým přítelem?

Hvězda seriálu Modrý kód Eva Josefíková (28) má sice nového chlapa, ale zdá se, že její sebevědomí je na bodě mrazu, protože se ho bojí ukázat na veřejnosti. Jak se na to ale tváří její přítel, který se kvůli ní musí schovávat?

Také vás může zajímat ...

Vypadá to, že se herečka stále nedokázala vyrovnat s rozchodem s hercem Jiřím Mádlem (32), kdy si na ní tehdy společnost pěkně smlsla.

Od té doby se herečka nerada prezentuje na veřejnosti a na sociálních sítích, aby si opět nevyslechla kritiku. Zřejmě chce být více opatrná co řekne o svém soukromí. Nemůže si snad ale těmito svými kroky uškodit jak v partnerském životě, tak ale také v kariéře? Diváci jí totiž nebudou mít příliš na očích.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...