Nepečené kokosové kuličky

Nadchnou vás jednoduchostí i skvělou chutí.

Ingredience: 300 g kokosové moučky, 250 g sušeného polotučného mléka, 250 g másla, 2 lžíce brandy, 250 g moučkového cukru, 2 lžíce medu, nutella

Postup: Všechny ingredience důkladně vypracujeme v těsto, mělo by být tužší. Podle potřeby můžeme přidat kokosovou moučku nebo med. Vypracované těsto zabalíme do potravinářské fólie a necháme klidně i přes noc v chladničce odpočívat. Tuhé těsto plníme do formiček, které předem vysypeme kokosem.

Ponecháme je v nich cca 24 hodin na chladném místě. Kokosky necháme dalších 24 hodin v dobře uzavřené krabici. Nakonec je slepíme nutellou s přiměřeně velkými lineckými kolečky, ale klidně je můžeme nechat jen tak, také nám budou chutnat.

Pokud si chcete zjednodušit práci, kuličky nemusíte slepovat ale rovnou je vyválejte v ruce. Posypejte kokosem a dejte vychladit. Můžete si také uvařit a vyloupat mandle. Ty pak zapracujte doprostřed kuličky a budete mít vynikající pochoutku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...