Neplýtvejte zbytečně žádnou kosmetikou!

Ať už používáte šampon, nebo sprchový gel, není potřeba to s množstvím nijak přehánět. Samozřejmě, že musíte vymáčknout z tub a lahviček tolik, abyste se dostatečně umyla, ale nic se nemá přehánět a větší množství vám větší čistotu stejně nezaručí.

Kolik vám od každého přípravku stačí? Často je to daleko méně, než si ve skutečnosti myslíte.

Také vás může zajímat ...

Vlasům stačí málo

Šampon na vlasy je naprostým základem. Aby byly čisté a krásné, není na ně ale potřeba vyplýtvat celou hrst. Úplně vám postačí množství, které odpovídá jedné polévkové lžíci. To samozřejmě můžete trochu upravovat podle délky vlasů. Ale větší množství vám určitě lepší efekt nezajistí.

Gelu stačí jako lískového ořechu

Podobně to platí i v případě sprchového gelu. Pokud nepracujete v extrémně špinavém zaprášeném prostředí, postačí vám gel o velikost lískového oříšku. A netrpíte-li přehnanou potřebou dokonalé čistoty, zkuste si omývat pouze problémová místa na vašem těle. Například na paže a stehna bude úplně stačit čistá voda.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...